בהתקנת ווינדוס על מק

מעוניינים להתקין ווינדוס על מק, מק הוא ציוד יוקרתי, מומלץ להבין ולהכיר מספר כללים חשובים שעלולים לקבוע את הצלחת ההתקנה של ווינדוס על מק, או כישלון חרוץ שיהדהד לאורך כל חיי מכשיר המק. מומלץ להתייעץ עם מומחים המתמקדים בציוד ובפיתוחים החדשים ביותר של אפל, כך תבטיחו שימוש איכותי ההולם את הציוד היוקרתי.

איך להתחיל התקנת ווינדוס על מק

כיום קיימת תוכנה הנקראת BOOT CAMP, באמצעותה תוכלו לבצע בצורה נוחה ובטוחה התקנת ווינדוס על מק, אל חשש המעבר בין ווינדוס המותקן על מק ל-MACOS היא פשוטה ומתבצעת על ידי הפעלה מחדש של המק.

מה להכין להתקנת ווינדוס על מק

בחרb לרכז עבורכם את הצרכים והנתונים שאמורים להיות למק שלכם טרם התקנת ווינדוס:

  • שטח אחסון פנוי של 128GB יספקו עבורכם את ההתקנה הנכונה ביותר עם מקום עבור עדכונים והרחבות עתידיות, ניתן להתחיל גם עם 64GB אך לא פחות מכך.
  • בחלק מהמכשירים יש צורך בכונן USB עם קיבולת אחסון של 16GB לפחות.
  • התקנת הגרסה המלאה של ווינדוס על המק ולא גרסת שדרוג או עדכון.
  • במידה ואין לכם כונן הבזק, פנו לכונן מקוון דרך האתר של ווינדוס מיקרוסופט.

בדיקת הגדרות לפני התקנת ווינדוס על מק

בצעו בדיקה להגדרות טרם ההתקנה של הווינדוס, וודאו שבהגדרות נבחר "אתחול מאובטח", כך התקנה של ווינדוס על מק תהיה בטוחה ומוגנת על ידי אבטחה מלאה.

התקנת ווינדוס על מק עם מדריך BOOT CAMP

כנסו למדריך הנמצא בכלי עזר בתיקיית יישומים ופעלו על פי ההוראות והשלבים במדריך. וודאו שאתם מגדירים היטב את הנתונים ואת יכולות האחסון והזינו אותם בתהליך ההתקנה על מנת למנוע שיבושים או כשל עדכונים בתפעול עתידי.

הכינו את המק להתקנת ווינדוס

כעת עליכם למקד את התהליך, נתקו את כל ההתקנים שאינם נחוצים בהתקנת ווינדוס על מק במהלך ההתקנה, אלו עלולים:

  • לסרבל על התקנה
  • להכשיל ולתקוע התקנת ווינדוס על מק
  • ליצור בעיות מתמשכות

כאשר תסיימו את ההתקנה של ווינדוס על מק, תתבקשו להפעיל מחדש את המק, לאחר מכן התוכנית אמורה להיפתח באופן אוטומטי, במידה ולא, ניתן לבצע הפעלה ידנית.

איך לחזור למצב שלפני התקנת ווינדוס על מק

ללא כל בעיה, כל שעליכם יהיה לעשות הוא לבצע הפעלה מחדש למק וללחוץ לחיצה ממושכת על מקש OPTION או ALT, לחיצה רציפה במהלך הפעלתו מחדש של המק, כך הוא יעבור מווינדוס ל- MACOS עפ"י רצונכם ובאופן פשוט.

התקנת ווינדוס על מק בצורה מקצועית

ישנן תוכנות שלהתקנתן לא נמליץ בצורה נחרצת על פניה לאנשי מקצוע, אך לאחר ניסיון רב שצברה חברת אגס נגוס למשל עם ציוד אפל ולקוחותיהם האיכותיים, היא הבינה שלא מעט תקלות כגון האטות רבות, ניתוקים ובעיות תוכנה יכולים לנבוע מהתקנה לא מוצלחת או מרושלת של ווינדוס על מק, בטח ובטח אם זהו המק הראשון שלכם או התקנת ווינדוס על מק בפעם הראשונה עבורכם.

מעבדות כמו אגס נגוס מומחים בהתקנת ווינדוס על מק

לאחר אינסוף התקנות ווינדוס על מק בצורה מוצלחת תוך לקיחת אחריות, ממקמות את השירות של חברת אגס נגוס בדירוג גבוהה מאוד עבור לקוחות אפל המשתמשים במכשיר המק של החברה.

ווינדוס היא תוכנת הפעלה רב מערכתית הדורשת תכנון התקנה וסדר פעולות נכון ומדויק, ביצוע מקצועי מבטיח היכרות עם התהליך, זיהוי מגבלות והבטחה ליתר היישומים לעבודה בצורה תקינה וללא תקלות או כשלים עתידיים במק.

במידה ואני לא מצליח להתקין ווינדוס על מק לאיזה מעבדת תיקונים מומלץ ללכת?

מומלץ להגיע למעבדת תיקונים בעלת ניסיון בתיקון מק של אפל. אין ספק שכל נושא התיקונים של מחשבי מק שונה בתכלית מתיקון מחשבי pc.

דילוג לתוכן