מחיר תיקון מחשבים ניידים

תקלות במחשבים ניידים נחלקות לשתי קטגוריות: תקלות פיזיות בחומרה ותקלות לוגיות, שיכולות להתגלות במערכת הפעלה, בתוכנות ויישומים שונים ובכל מה שנמצא מאחורי הקלעים ואינו מוחשי. המחשב מורכב ממספר חלקי מחשב מרכזיים ובעלי חשיבות רבה כמו למשל לוח האם, המעבד, ההארד דיסק, סוללה ומסך המחשב ובנוסף להם מעוד מאות ואלפי רכיבים, תלוי באיזו חברה ודגם מחשב מדובר.  לא משנה באיזה חלק תקול מדובר, העלות שיגבו מכם בגין תקלה פיזית תהיה עבור החלק עצמו ועבור שעת עבודה. אם מדובר בתקלה לוגית יגבו מכם עבור שעות עבודה בלבד.  

תאמר לי מי המחשב הנייד שלך ואומר לך כמה מחיר התיקון

מחיר תיקון מחשבים ניידים מושפע מהחברה שייצרה את המחשב. למשל חלקי מחשב נייד של אפל יקרים יותר קרוב לפי 2 מחלקי מחשב PC. עלות התיקון מושפעת גם מדגם המחשב ושנת הייצור שלו. מחיר החלקים אינו זהה אצל כל טכנאי או מעבדת מחשבים. הוא תלוי האם מעבדת המחשבים מייבאת את החלקים ביבוא ישיר, האם היא מחזיקה את החלפים זמינים במלאי, כך שלא צריך לשלם עבור הזמנה מיוחדת וכמובן כל חברה רשאית לתמחר את החלקים על פי הרווח שהיא רוצה לקבל. חשוב שתדעו שיש מעבדות מחשבים שמציעות בדיקת מחשב ללא עלות ועל פיה תקבלו הצעת מחיר מפורטת. כך תוכלו להשוות בין המתחרים. זה כדאי במיוחד כשמדובר בעלות תיקון גבוהה.   

מחיר תיקון מחשבים ניידים על פי סוג הרכיב 

תקלה נפוצה במחשבים ניידים היא מסך שבור או סדוק כתוצאה מנפילה. תקלות נפוצות אחרות כמו מסך שחור או כחול או מחשב איטי, יכולות לקרות כתוצאה מלוח אם פגום, תקיפת וירוס, בלאי של רכיבים למשל של הסוללה או של הדיסק קשיח ועוד ועוד.  עלות החלפת מסך מחשב נייד נעה בין 500 ש"ח לכ-1100 ש"ח. עלות תיקון של לוח אם נעה בין מאות שקלים בודדים ועד כ-2000 ש"ח והחלפת לוח האם יכולה להגיע ל-3000 ש"ח. עלות החלפת סוללה תעלה לכל היותר כ-800 ש"ח. אם המחשב זקוק לפירמוט בנוסף להחלפת חלקים אלה, העלות הממוצעת נעה בין 300-400 ש"ח.  

שחזור מידע

תקלה לוגית מוכרת היא תקיפת וירוסים למיניהם את המחשב הפוגעים בפעילותו ואף יכולים להשבית אותו. לעיתים וירוס יכול למנוע גישה למידע או שמחקתם קובץ בשוגג. בשני המקרים יידרש שחזור מידע יש חברות המתמחות בשחזור מידע במחשבים ניידים שיבטיחו לכם שלא תצטרכו לשלם אם הם לא יצליחו לשחזר את המידע שלכם.   פורטל טכנולוגיות- כל המידע שחשוב תחת קורת גג אחת אצלנו בפורטל טכנולוגיות תמצאו מאגר של טכנאים מוסמכים ומעבדות לתיקון מחשבים ניידים המתקנים מחשבים ניידים בסטנדרטים גבוהים ומציעים מחירי תיקון מחשבים ניידים אטרקטיביים. תוכלו להשוות ביניהם ולבחור את מי שמתאים לכם ביותר. בהצלחה!
דילוג לתוכן