מעבדת שחזור מידע בתל אביב

המחשב האישי שלנו משמש אותנו לניהול העסק, ללימודים, לעריכת תמונות, שמירת קבצים, מסמכים חשובים ועוד ועוד. המחשב מכיל מידע אישיר רב. אך מרביתנו לא טורחים לגבות אותו. לפעמים הכונן ניזוק, המחשב מפסיק לעבוד ואנחנו לא מצליחים להגיע למידע ששמרנו. למצגות, לקבצים לתמונות למידע ומסמכים יקרי ערך. לפני שנכנסים לפאניקה, חשוב לדעת שבמרבית המקרים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות מעבדת שחזור מידע מקצועית.

מעבדה מקצועית לשחזור מידע.

מעבדת תיקון מחשבים מקצועית תדע לשחזר מידע ממחשב שניזוק ולהשיב את המצב לקדמותו. אולם בתקלות מאוד מסובכות מאוד נדרשת התערבות של מעבדת שחזור מידע מקצועית העוסקת רק בשחזור מידע. כיום קיימות אפשרויות לשחזור מידע מכל סוגי אמצעי האכסון. דיסק קשיח, דיסק און קי, כרטיס זיכרון ואפילו מCD. במסגרת הגיבוי ניתן לתקן גם רכיבים פגומים. ניתן לשחזר קבצים מוצפנים ולבצע שחזור ממספר מקורות בו זמנית. מעבדה מקצועית תדע לשמור על הפרטיות שלכם בייחוד כאשר מדובר בעסק לו מידע רגיש על לקוחות כדוגמת פרטי אשראי פרטים אישיים ביג דאטה ועוד. מהעבדה מקצועית צריכה להיות מאובטחת היטב ואמינה.

באיזה מקרים ניתן לשחזר מידע?

  1. שחזור יכול להתבצע כאשר התקלה לוגית המחשב תקין אך בטעות בוצעה מחיקה לתוכן השמור.
  2. תקלה אלקטרונית בדיסק הקשיח, שאינה מאפשרת להגיע למידע. התיקון אפשרי באמצעות ביצוע העתק של הדיסק הפגום לדיסק תקין כאשר לא קיימת אפשרות לתקן אותו.
  3. תקלה מכנית בדיסק הקשיח.

 

מה צריך לבדוק לפני שפונים למעבדה לשחזור מידע בתל אביב?

חשוב לבדוק שמדובר במעבדה מקצועית המתמחה בשחזור מידע לסוג המכשיר שברשותכם. ישנם מעבדות שייתמחו במערכות הפעלה ווינדוס בלבד ויהיו כאלו שיתמחו במערכת אפל מקינטוש.

אמנם מעבדה מקצועית מסוגלת לשחזר מידע במרבית המקרים. אך קיימים מקרים בהם לא ניתן לשחזר את המידע בשום אופן, חשוב לתאם ציפיות לגבי החזר תשלום במקרה כזה.

האם למעבדה יש אפשרות לתקן קבצים פגומים? ולשחזר סיסמאות.  האם המידע של הלקוח מושמד מהמאגר של המעבדה לאחר שחזורו ומסירתו ללקוח?

חשוב לדעת שלא תמיד השחזור הוא לכל המידע שנשמר. אך במרבית המקרים 90% מהמידע משוחזר בהצלחה וזה ללא ספק דבר שיכול להקל על מי שאיבד נתונים רבים.

הקדימו תרופה למכה.

כל מי שאיבד מידע פעם אחת ונגרם לו נזק, יגבה כל מידע שברשותו בקובץ גיבוי. כיום ניתן לרכוש שירותי ענן ולגבות כל דבר ללא הגבלה של מקום ובצורה בטוחה ונגישה. לא חייבים להשתמש בשירותי ענן גם גיבוי על גבי כונן נוסף יכול להועיל. גיבוי חשוב במיוחד לבעלי עסקים, שכל אבדן מידע יכול לשבש את הפעילות העסקית ולגרום נזקים כבדים לאבדן הכנסה ואפילו לסגירת העסק.

דילוג לתוכן