סרפייס ישראל – Surface ישראל

טכנאי מחשבים לפטופ-קייר

לפטופ-קייר משמשת כמרכז תיקון לכל סוגי מחשבים הניידים הקיימים.

המעבדה מאוישת בצוות טכנאים ניסיון רב שנים באבחון ותיקון מחשבים ניידם.

מחשבים ניידים תופסים היום חלק ארי מכלל המחשבים עם היצע שמתרחב כל יום ברחבי הגלובוס

במציאות זו חובה להתייחס ואין להתעלם מכלל התקלות שבגינם מתבצע תיקון מחשבי לפטופ. בדיוק בשביל לענות על הצורך הוקמה מעבדת לפטופ-קייר כבית לתיקון כל סוגי מחשבים ניידים וכל סוגי התקלות בצורה מקצועית ומהירה.

.

מציאת כל חלקי החילוף אצלנו במלאי

במעבדה שלנו ישנם אנשי סגל המיומנים המחזיקים במלאי חלקי חילוף זמינים ברמת הרכיב. ייבוא נעשה כל הזמן ובאופן מקצועי, דבר שהוא גם יעיל וגם חסכני לכל לקוח.

החלקים הנעים במחשב הלפטופ עוברים זעזועים ותקלות כל הזמן, בעיקר ככל שעובר זמן.

מה שמאפיין מחשבי לפטופ הם מחלקים הקטנים שבהם רגישים מאוד בנשיאה, בפריסה ובעבודה השוטפת והרציפה לאורך שעות על כל מחשב לפטופ.

למרות זאת, אל חשש.

לפטופ קייר – זה פטרון מוחלט לכל תקלה ולכל מחשב נייד!!!

https://laptopcare-co-il.business.site/

לקוחות מותג סרפייס? הכירו את המקום המקצועי ביותר לתיקון מחשבי סרפייס בישראל

לחברת מייקרוסופט מגוון רחב של מוצרי מותג סרפייס שהיא מציעה ללקוחותיה בישראל. בין המוצרים ניתן למצוא מחשבים היברידים 2 in 1, המשלבים טאבלט ומחשב נייד, מחשבים ניידים רגילים, טאבלטים קטנים, אוזניות אלחוטיות וטלפון חכם בקרוב מאוד.

המוצרים של חברת מייקרוסופט סרפייס נחשבים לעוצמתיים, איכותיים ונחשקים מאוד בעולם כולו וגם בישראל. מייקרוסופט מציעה רמות שונים של מוצרים כדי שיוכלו להתאים לפלחים שונים באוכלוסיה בישראל. בין המכשירים ניתן למצוא דגמים המתאימים לאנשי עסקים, למעצבים, לסטודנטים ולשימוש ביתי. כמו כל מכשיר אלקטרוני, גם המחשבים של סרפייס יידרשו להגיע לתיקון במוקדם או במאוחר. הלקוחות של סרפייס בישראל צריכים להפקיד את המחשב היקר ערך שלהם אצל טכנאי מנוסה שמכיר היטב את המבנה והתכונות של מחשבי הסרפייס ויודע באיזה גישה לתקנם. בנוסף, לטכנאי צריך להיות מלאי זמין של כל חלקי החילוף אל מחשבי הסרפייס כדי שיוכל לתת שירות טוב ומהיר במקרה הצורך שיהיה להחליף חלק. החדשות הטובות ללקוחות Surface  ישראל הן שלפורטל רשת הטכנאים המקצועיים והמנוסים בישראל לתיקון מחשבי סרפייס.

היכן מתקנים מחשבי סרפייס בישראל?

מחשבי סרפייס בישראל מתקנים רק ב אצלנו! המקום בו תוכלו למצוא את הטכנאים שביצעו מאות תיקונים למחשבי סרפייס וצברו נסיון רב מול לקוחות פרטיים, עסקים קטנים וחברות ענק. כאשר אתם מפקידים את מחשב הסרפייס שלכם אצל טכנאי שמכיר את הבעיות המוכרות שיש במחשבי סרפייס, אתם מבטיחים לעצמכם תיקון מוצלח ובטוח יותר. טכנאי לא מיומן במחשבי סרפייס עשוי לבצע טעויות ואף להחמיר את התקלה באם הוא לא יודע כיצד לגשת אליה. זו היא בדיוק הסיבה שהקמנו את הפורטל , כדי שנוכל להתאים ללקוחות שלנו את הטכנאים שלנו לפי אופי המוצר והתקלה שיש להם.

אילו תקלות יכולות להיות במחשבי סרפייס?

כל סוגי התקלות האפשריות שאתם מכירים במחשבים, אפשרי שיהיו גם במחשבי סרפייס. תקלה לדוגמא היא שבר במסך, היכול לקרות בעקבות נפילת המחשב ובמקרה כזה תצטרכו להחליף את המסך. לא כל מעבדה מחזיקה במסכים חלופיים של מחשבי הסרפייס הייחודיים ויותר חשוב גם לא כל אחד מיומן בדרך להחלפתם. בנוסף, מכיוון שהחלפת המסך דורשת פתיחה של החלקים פנימיים של המחשב, נדרש שימוש בכלים המתאימים ושתנאי המעבדה יהיו נקיים וכאלה שיבטיחו הגנה מקסימלית למחשב הסרפייס.הפורטל מרכז עבורכם את נבחרי הטכנאים למחשבי סרפייס בישראל, עם הציוד המתקדם והחדיש ביותר שיאפשר טיפול איכותי ודקדקני תוך מתן שירות נעים ואדיב ללקוח. אנו בוחרים את הטכנאים שלה בקפידה כדי שיניבו את התוצאות המקסימליות בתיקוני מחשבי הסרפייס ויגרמו ללקוחות להיות שבעי רצון ויחזרו לשגרת עבודה במהירות האפשרית.

אם יש לכם מחשב סרפייס ואתם צריכים ייעוץ או תיקון, צרו קשר עם המומחים שלנו ונשמח לענות לשרותכם.

דילוג לתוכן