שחזור כרטיס זכרון 

שחזור מידע מהתקני אחסון מכל הסוגים

דאטה-קייר היא מעבדת שחזורים למגוון התקני אחסון הקיימים בשוק. מהדיסק הקשיח הרגיל ועד לשרתי אחסון ארגוניים גדולים, דאטה-קייר מבינה שיש צורך בטכנאי אחסון מומחים כדי לשחזר,

 לגבות וגם להנציל מידע אבוד, גם אם מדובר בחומרה ישנה מאוד. הניסיון העשיר שהצטבר אצל אנשי דאטה-קייר הביא לרמת שחזור והצלת מידע גבוהה מאוד ביחס לשוק.

דאטה-קייר – זה שחזור מידע מכל סוגי הכוננים: כונני דיסק קשיח אנלוגיים, דיגיטליים, כונני רייד, רייד למקינטוש, דיסק און קי ומדיות נוספות. כולם מטופלים אצלנו במעבדה

השאיפה שלנו היא להשתמש אך ורק בטכניקות שחזור שעובדות אצל כל התקן אחסון ייחודית

כל אחד מהתקני האחסון עובד בצורה שונה, לעיתים מכיל שינויי אבטחה קטנים וגדולים ובמעבדת דאטה-קייר ערוכים לכך עד לפרט האחרון.

מסיבות אלה ואחרות, זה קריטי לדעת כיצד לתת מענה מקיף שמביא לתוצאות שחזור מהירות יותר בשטח.מרגע בו אתם מדווחים על מידע שאבד, בכל מדיית אחסון,

 אנשי דאטה-קייר יהיו שם בשבילכם להצגת כל אפשרויות השחזור על המקום וביעילות ומהירות. כמובן משלוחים איסוף והחזרה מבית הלקוח, השירות משליחם כלל ארצי.

נמחקו לכם הקבצים מכרטיס הזכרון? אל דאגה! כיום ניתן לבצע שחזור כרטיס זכרון באמצעות פנייה למעבדת שחזור מקצועית ובה מומחים בעלי ניסיון רב.

שחזור כרטיס זכרון 

מהו כרטיס זכרון

כרטיס זכרון הוא התקן הכולל אחסון מידע המבוסס על רכיב זכרון מהיר שאינו נדיף.

מהו שחזור פעולת הזכרון

שחזור כרטיס זכרון הוא הליך הדורש להפגין מקצועיות מטעם צוות מעבדת השחזור כאשר המטרה היא להציל את המידע שאבד על התקני האחסון בשל תקלה פיזית או תקלה לוגית. פעולת השחזור מורכבת ממספר שלבים ונעשית על ידי מהנדס מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום במטרה להציל את הנתונים השמורים על גבי הכרטיס.

ניתן למנות שתי טכניקות עקריות של שחזור

ניתן למנות מספר טכניקות בשחזור חומר במהירות.

שחזור לוגי: שחזור המיועד לשיבושים או תקלות לוגיות בכרטיס הזכרון כמו למשל מחיקת מידע.

שחזור פיזי: מיועד לשיבושים ותקלות כמו למשל קצר חשמלי או תאי זכרון מתים.


 כיצד מתבצעת פעולת השחזור

פעולת השחזור מתבצעת באמצעות מספר שלבים הכוללים בין היתר אבחון של הבעיה אשר גרמה לאיבוד מידע. לאחר אבחון הבעיה ניתן  לבצע את התיקון . יש להדגיש כי טיפול בתקלה לוגית נחשב פשוט יותר, הרי טיפול בבעיה פיזית מחייב את פירוק הכרטיס במטרה לשחזר את המידע אשר אבד.

בחרו מעבדה בה עובדים אנשי מקצוע מיומנים

על מנת ליהנות מתיקון איכותי, חשוב ביותר לבחור מעבדה לכל סוגי מחשבים בה עובדים אנשי מקצוע מיומנים בתחומם.  ככל שתבחרו מעבדה מקצועית יותר, כך תהיה לכם האפשרות ליהנות מתוצאה איכותית ותדעו כי העבודה אשר בוצעה נחשבת לעבודה מקצועית. ההמלצה היא להתייעץ עם לקוחות קודמים. במידה ותבחרו להתייעץ עם לקוחות קודמים, כך תהיה לכם  האפשרות לדעת כי המעבדה הינה מעבדה מקצועית ובה תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

הגיעו לפגישה

על מנת לבחור את המעבדה המתאימה ביותר לביצוע פעולת שחזור, ההמלצה היא להגיע לפגישות אישיות במעבדות על מנת לבחון את ההיצע. ככל שתגיעו למספר רב של פגישות, כך תהיה לכם האפשרות לבחור את המעבדה בה פועלים אנשי המקצוע הטובים ביותר.

אולי מעניין אותך:

 

דילוג לתוכן