שחזור תמונות מכרטיס זכרון

שחזור מידע מהתקני אחסון מכל הסוגים

דאטה-קייר היא מעבדת שחזורים למגוון התקני אחסון הקיימים בשוק. מהדיסק הקשיח הרגיל ועד לשרתי אחסון ארגוניים גדולים, דאטה-קייר מבינה שיש צורך בטכנאי אחסון מומחים כדי לשחזר,

 לגבות וגם להנציל מידע אבוד, גם אם מדובר בחומרה ישנה מאוד. הניסיון העשיר שהצטבר אצל אנשי דאטה-קייר הביא לרמת שחזור והצלת מידע גבוהה מאוד ביחס לשוק.

דאטה-קייר – זה שחזור מידע מכל סוגי הכוננים: כונני דיסק קשיח אנלוגיים, דיגיטליים, כונני רייד, רייד למקינטוש, דיסק און קי ומדיות נוספות. כולם מטופלים אצלנו במעבדה

השאיפה שלנו היא להשתמש אך ורק בטכניקות שחזור שעובדות אצל כל התקן אחסון ייחודית

כל אחד מהתקני האחסון עובד בצורה שונה, לעיתים מכיל שינויי אבטחה קטנים וגדולים ובמעבדת דאטה-קייר ערוכים לכך עד לפרט האחרון.

מסיבות אלה ואחרות, זה קריטי לדעת כיצד לתת מענה מקיף שמביא לתוצאות שחזור מהירות יותר בשטח.מרגע בו אתם מדווחים על מידע שאבד, בכל מדיית אחסון,

 אנשי דאטה-קייר יהיו שם בשבילכם להצגת כל אפשרויות השחזור על המקום וביעילות ומהירות. כמובן משלוחים איסוף והחזרה מבית הלקוח, השירות משליחם כלל ארצי.

במידה וברצונכם לבצע פעולת שחזור תמונות מכרטיס זכרון, עליכם לפנות לחברה מתמחה בתחום.
חברה המתמחה בתחום תבצע את פעולת השחזור בהתאם לכלים העומדים לרשותה.

שחזור תמונות מכרטיס זכרון

מה כולל הליך השחזור

הליך שחזור תמונות מכרטיס זכרון כולל מספר שלבים:

בחינת הקובץ הפגום- בחינת הקובץ הפגום תכלול בחינה של מבנה הקובץ , הפרדה בין אזורים תקינים ומשובשים.

עיבוד מידע: עיבוד מידע שנאסף למטרת בחינה של שיטות שחזור תמונות שונות.

בניית הקובץ מחדש: בניית הקובץ מחדש תוך הפעלה של אלגוריתמים שונים לצורך פעולת שחזור.

בדיקת הקובץ: בדיקה של הקובץ והתאמה לסביבת העבודה.

חברה מתמחה תבחר לעשות שימוש בכלים מתקדמים

 

חברה מתמחה בתחום תבחר לעשות שימוש בכלים מתקדמים לשביעות הרצון של קהל הלקוחות על מנת לאפשר להם ליהנות מהתוצאה הטובה  ביותר. חברה מתמחה תבחר את הכלים האיכותיים ביותר.

מה הופך חברה למובילה בתחומה


לשאלה מה הופך חברה למומחית בתחום, התשובה היא כמות השחזורים. חברה מתמחה בתחום אשר ביצעה שחזורים רבים תהיה החברה הטובה ביותר אשר ניתן לפנות אליה לקבלת התוצאה הרצויה. ניסיונה של החברה תוך שיטות העבודה המיוחדות הופכות את החברה למובילה בתחומה.

על מנת לעבור לעמוד הבא בנושא שחזור יש ללחוץ כאן>>>מעבדה לשחזור מידע

בחנו כמה שיותר חברות טרם קבלת ההחלטה

הליך שחזור תמונות מכרטיס זכרון צריך להתבצע אצל מומחים בלבד ולכן חשוב ביותר לפנות לחברה המומחית בתחום מבין חברות שונות. על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר ניתן להתייעץ עם לקוחות קודמים. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע רבות לקבלת ההחלטה.

 

שאלו אודות עמידה בלוחות הזמנים

אחד הדברים החשובים ביותר בבואכם לחפש חברה מומחית זה עמידה בלוחות הזמנים- הקפידו לחתום על חוזה בו מפורטים היטב לוחות הזמנים ושאלו את החברה אודות הדיוק. יש להדגיש כי חברה אשר אינה עומדת בלוחות הזמנים אינה חברה אשר כדאי להמשיך עימה את ההתקשרות.

 

הגיעו לפגישה עם נציגי החברה

על מנת לבחון את ההישגים של החברה מקרוב באפשרותכם להגיע לפגישה עם נציגי החברות השונות על מנת לבחור את החברה הטובה מכולן.  ככל שתקפידו להיפגש עם יותר חברות, כך תקבלו החלטה מושכלת בנושא ותבחרו את החברה הטובה ביותר.

  .

דילוג לתוכן