שחזור תמונות

ניתן להבין את ההשפעה הנגרמת כתוצאה מאובדן מידע חשוב ,במידה ואתם צלמים חובבים מדובר עבורכם בעוגמת נפש לא קטנה ,במידה ואתם צלמים מקצועיים מדובר באסון של ממש ולעתים אף פגיעה בפרנסה .
בין אם מדובר באחת הסיבות ,תמונות שנמחקו או כרטיס זיכרון שנפגע ,זה יוצר בעיה .אנחנו מבצעים שחזור מידע ותמונות שנמחקו מהמחשב ,כרטיס זיכרון או מצלמה דיגיטלית .בין היתר תוכלו למנות גם שחזור תמונות שנמחקו במכשירכם ,בין אם מדובר באייפון או גלקסי וכל מכשיר אחר .

ניתן לבצע שחזור מידע גם אם המצלמה לא מזהה את כרטיס הזיכרון שלה ,המחשב לא מזהה אותו ,המחשב או המצלמה מדווחים על שגיאה כשמכניסים או מוציאים מתוכו את הכרטיס או קורס במידה ואתם מחברים אליו אותו .
המומחים שלנו יכולים לבצע שחזור של תמונות שנמחקו ממגוון רחב של כרטיסים ומצלמות ממגוון רחב של חברות .

מה חשוב לדעת על מנת למנוע אובדן תמונות?

השימוש במצלמה הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות ,לכן ישנן לא מעט בעיות של אובן זיכרון .
ראשית גבו את התמונות ,כך תוכלו להגן על עצמכם ועל התמונות היקרות לכם מכל ,ניתן לבצע גיבוי על דיסק או כונן קשיח חיצוני למקרה שהונן הקשיח יפסיק לעבוד ,כך תוכלו לחסוך בעצם זמן רב ומשאבים יקרים ולבצע שחזור עבור אותן תמונות אשר נמחקו מהמחשב .

אף על פי שאתם לא יכולים לבצע שחזור תמונות מכרטיס זיכרון מומלץ קודם להעביר את התמונות בהקדם האפשרי לכונן הקשיח במחשב .חשוב לזכור שכאשר אתם מוציאים החוצה את כרטיס הזיכרון מהמצלמה או מקורא הכרטיסים השתמשו בפקודת הוצא התקנים בטוחה במחשב על מנת להימנע ממחיקה או שיבוש של תמונות אשר הדרך לשחזר אותם תהיה קשה בהמשך .
כמו כן אל תוציאו אותו לפני שאתם מדליקים או מכבים את המצלמה .

ודאו שאותו מעבר נעשה בהצלחה ועשו יותר מעותק אחד ,עשו גיבוי ושמרו עליו במקום בטוח וזמין .
גיבוי יעניק לכם שקט נפשי וירגיע אתכם במקרה שיקרה משהו לאותו חומר .
חשוב לזכור שתמיד תוכלו לשחזר את החומר אצלנו במעבדת תיקונים(אודותינו ניתן לקבל כאן) ,אך על מנת להימנע מעלויות אלו אשר הינן יקרות חשוב לפעול על פי ההוראות אשר יחסכו לכם זמן ועוגמת נפש רבה .

 

למה כדאי לכם לבצע את שחזור התמונות שנמחקו דווקא אצלנו?

אצלנו קיימת מעבדה אם צוות מקצועי בעל ניסיון של שנים ,אנו ממוקמים במרכז הארץ במקום נגיש ובעל חנייה רבה .המעבדה שלנו עומדת בתנאים הגבוהים ביותר ובתקן המחמיר שקיים על מנת להוות סביבה סטרילית אשר מבטיחה את חילוץ החומר ב100 אחוזים ברוב המקרים ,במקרים כמו פגיעה חמורה בדיסק כמו שריפה ,הריסתו המוחלטת כמעט ולא ניתן לחלץ את המידע .

המידע שלכם מועתק באמצעות דיסק אשר זהה לדיסק הקיים ,מוצאים חלקים חשובים אשר מותקנים לדיסק החדש ובאמצעות קריאה מחודשת ושימוש בטכנולוגיה חכמה ,יקרה ומתקדמת המידע שלכם מתחיל להיות משוחזר אחד לאחד ,אנו נשמח להעניק עבורכם שיחת ייעוץ ללא עלות על מנת שנוכל לאמוד את הנזק ולהגיש עבורכם הצעת מחיר .העלות נקבעת לפי הנזק ומשקל החומר .

 

השחזור של החומר שנמחק מהמחשב

שחזור של תמונות הדברים שמנציחים את הרגעים הכי יפים בחיים שלנו,אנחנו מצלמים כל רגע חשוב בחיים שלנו,והתמונות האלה חשובות לנו

מאוד,לדוגמא טיולים בחול,רגעים חשובים כמו לידה,ועוד מגוון רגעים שאנחנו רוצים להנציח,בעזרת התמונות אז מה קורה כאשר.

 

נמחקים לנו כל התמונות?

מה עושים שבטעות מפרמטים כרטיס זכרון במצלמה,או מוחקים בטעות מהטלפון,או כל סיבה אחרת שנמחקים כל התמונות.

 

שחשובות שלנו,מה עושים עכשיו?

אל דאגה אנחנו נחזיר לכם את התמונות החשובות לכם,על ידי שחזור מקצועי.

 

איך עובד תהליך שחזור תמונות?

דבר ראשון יש לבצע בדיקה על הדיסק הקשיח או כרטיס הזכרון עליו נמצא החומר שאבד,

לראות שאכן חלק מהחומר עדיין נמצא שם,אחרי הבדיקה הראשונית,מתחיל תהליך השחזור,אם לדוגמא התמונות היו על דיסק

קשיח,שזה אומר מחשב נייד או מחשב נייח יש לבדוק את תקינות הדיסק הקשיח,אם הדיסק תקין ונמחקו רק התמונות התהליך של

השחזור הוא פשוט יותר,אם הדיסק קשיח תקול יש צורך בתיקון הדיסק הקשיח,והבאתו למצב שהוא עובד באופן תקין בשביל לחלץ

את החומר שנמצא על הדיסק הקשיח,במקרה של כרטיס זכרון אותו דבר,רק שכרטיס זכרון אי אפשר לתקן,אפשר פשוט לנסות לחלץ

את החומר החשוב מהכרטיס זכרון,חשוב מאוד לתת רק לבעל ניסיון ובעל מקצוע לבצע שחזור מקצועי ביותר ,כי את החומר שחשוב לנו,יש

להפקיד אותו רק ביידים מקצועיות.

מה העלות של שחזור של תמונות שנמחקו?

עלות של ביצוע שחזור תמונות משתנה לפי סוג התקלה,סוג הדיסק,ונפח החומר שיש על הדיסק הקשיח,או בכרטיס זכרון,לדוגמא אם בטעות מחקתם את החומר מכרטיס הזכרון במצלמה,השחזור הזה הוא יהיה הכי זול משאר סוגי השחזורים,כנל גם לגבי דיסק קשיח שבטעות נמחק ממנו חומר,עלות השחזור מתחילה מ300 שקלים ויכולה להגיע גם ל600 שקלים.

ברגע שיש נזק פיזי לכונן לדוגמא ראשים לא תקינים,זה אומר שיש להחליף את הראשים התקולים בראשים חדשים,עלות התיקון של שחזור תמונות מתחיל מ800 ויכול להגיע גם ל1800 שח,תלוי בסוג הראשים שיש בדיסק הקשיח,לכן רצוי לבצע בדיקה לפני התיקון עלות הבדיקה היא 120 ₪ ,ואתם מקבלים פירוט של הנזק שיש בדיסק הקשיח,וגם את ההצעת מחיר מצורפת.

 

כמה זמן אורך תהליך של השחזור?

תהליך שחזור תמונה הוא ארוך וחשוב מאוד להיות מאוד זהיר בכל הזמן הזה,בשביל לשמור כל פיסה מהחומר החשוב,דיסקים קשיחים וגם כרטיסי זכרון הם דברים די עדינים,ולכן צריך לפעול ביתר זהירות,
כאשר רוצים לחלץ מידע מדיסק קשיח,או שחזור מכרטיס זכרון,אורך תהליך השחזור תלוי גם בכמות החומר שיש בדיסק הקשיח,או בכרטיס זכרון,לדומגא אם יש בדיסק הקשיח 20 גיגה של חומר השחזור יכול לקחת 24 שעות.

אבל אם יש 800 גיגה שצריך לשחזר,התהליך של שחזור תמונות יכול לקחת מספר ימים,לגבי צפי השחזור אתם תקבלו עדכון בפון,במקרה שיש צורך בהלחפת ראשים בדיסק קשיח הפעולה יכולה לקחת יותר זמן,כי יש צורך להזמין בדיוק את אותו דיסק קשיח בשביל החלפת הראשים,לעיתים אין את הדיסק הזה בארץ או במלאי,וזה מה שמעקב את פעילות שחזור התמונות.

 

האם חייב לבצע את השחזור תמונה במעבדה?

לא תמיד לפעמים אפשר לבצע את שחזור התמונות לבד בבית,יש מספר תוכנות חינמיות שעושות עבודה טובה בשחזור,אבל כאשר אתם רוצים להוציא את התמונות הם דורשות כסף,יש להשים לב אל צורת התשלום,לעולם אל תכניסו את כרטיס האשראי שלכם באתר אינטרנט או בתוכנה,שהתקנתם במחשב.

אם אתם רוצים לשלם עבור שירות של שחזור תמונות באינטרנט,תשלמו רק דרך PAY PAL ככה יהיה לכם מעקב אחרי הכסף,וגם אם יש תקלה יש לכם אבא ואמא,ומקום לפנות אליו במקרה שאתם רוצים את התשלום בחזרה

,כאשר אתם מוסרים את הכרטיס אשראי שלכם באינטרנט,יכולים לבצע לכם חיובים בחול בסכומים גבוהים,לכן כאשר אתם מורידים תוכנה של שחזור תמונות,תחפשו עליה פידבקים,ואם אחרי הסריקה היא דורשת תשלום בשביל ביצוע של התליך  שחזור,תבדקו איזה אפשרות תשלום יש,וגם חשוב מאוד לסרוק את התוכנות של שחזור התמונות מוירוסים על מנת שלא ידביקו את המחשב שלכם בוירוס,שיעשה לכם יותר נזק גם בתמונות וגם במחשב עצמו.

 

מאיזה מכשירים אפשר לשחזר תמונות שנמחקו?

אפשר לבצע שחזור קבצים של תמונה מכל מכשיר שיש בו זכרון פלאש,או סוג של דיסק קשיח,לדוגמא אפשר לשחזר תמונות,מדיסק קשיח שנמחק או מדיסק קשיח תקול,אפשר לבצע שחזור תמונות מטלפון שנמחקו ממנו התמונות,אפשר לבצע שחזור תמונות מכרטיס זכרון שבטעות נמחקו ממנו התמונות או שפשוט התמונות לא מופיעות,אצלנו אפשר לשחזר מכל סוגי הזכרונות תמונות,סרטים,מסמכים,ועוד מגוון של קבצים שחשובים לכם.

בכמה אחוזי הצלחה מדובר כאשר מבצעים שחזור לתמונות?

כאשר אנחנו מבצעים שחזור אחוז ההצלחה הוא מאוד גבוה ועומד על 97 אחוז,זה אומר שיש 97 אחוז שהחומר שנמחק,או אבד יחזור אליכם, הסיכויי הצלחה הם מגבוהים בתחום השחזור
לכן את המוניטין ואת הניסיון שאנו צברנו בשחזור לתמונה ,שחזור דיסק קשיח ועוד,אי אפשר לקחת מאיתנו.

דילוג לתוכן