שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים

מחשב הוא כלי עבודה חשוב וראשי בכלל וכשמדובר בעסק או חברה עסקית אז בפרט, עסק לא יוכל לתפקד ללא מערכות המחשוב שהוא מנהל ואף שמנהלות אותו ואת העסק שלו.


חברות הנותנות שירותי מחשוב לעסקים

חשוב מאוד לברר מהו טיב התמיכה שמספקת החברה לשירותי מחשוב לעסקים, לחברות שהיא עובדת מולן, כיצד הן עובדות עם הלקוחות שלהם, מה הן גובות, כמה ניסיון יש להם והכי חשוב איזה סוג של אנשי מקצוע טכניים יש להם. אם לחברה כלשהי יש אנשי מקצוע מוסמכים, מיומנים ומנוסים, הם יכולים לפתור ביעילות את הבעיות שלך. אם נגלה גם כי חברת השירות למחשוב עסקי אולי סגרה יותר חוזים מהיכולת שלהן, במצב כזה, האם הן אכן מצליחות לשרת היטב את כל הלקוחות מכיוון שיש לה, אולי, עבודה רבה יותר מאשר יכולתן, כך שאין להן מספיק זמן לפתור בעיות של כל הלקוחות שלהן וכך, יתכן כי זמן התגובה שלהן למתן שירות יעלה ויקח יותר זמן עד למתן פתרון מלא לתקלה שיש לך עם המחשב עם או עם רשת המחשבים של הארגון או העסק שלך.


לא תמיד הצוות שלך בחברה יכול לתת מענה לתקלות טכניות נוספות

לרוב לחברות עסקיות יש מחלקות טכניות ומערכות מתוקנות על ידי אנשי מקצוע טכניים. אבל, לא תמיד יכלו העובדים  הטכניים הקיימים לאתר ולטפל בבעיות טכניות של המחשבים, חברות וארגונים אלה מקיימים חוזים קבועים עם חברות לשירותי מחשוב עסקי. ובכל פעם שחברות זקוקות לתמיכה ושירותים טכניים, חברות אלה לשירותי מחשוב עסקי עוזרות להן. יש לא מעט חברות המספקות תמיכה ושירותים ממוחשבים לעסקים. כאשר אתה זקוק לתמיכה ושירותים ממוחשבים לעסק, חשוב מאוד שתבדוק את הרקע של חברות אלה בכדי לוודא איכות ואמינות השירות.


זמן תגובה

ישנן מספר חברות מהימנות שיש להן אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים. הם גם יודעים זאת היטב שהלקוחות שלהם זקוקים לפתרונות לבעיות שלהם בהקדם האפשרי וכי זמן התגובה חשוב מאוד. לכן, אם יש להם יותר עבודה מהיכולת שלהם, הם לא יכולים להציע שירותים מספקים עבור הלקוחות שלהם, אז חברה מקצועית מבחינה שירותית, במצב כזה, תגדיל את תקן הצוותית שלה כדי להגדיל את יכולות השירות שלה. חברות אלו מצליחות בקלות לספק את לקוחותיהן באמצעות מתן פתרונות מיידיים לבעיות טכניות של הלקוחות שלהן ללא כל עיקוב ומבינות כי ״כל דקה״ חשובה בעת תקלת מחשוב בעסק.


אין ספק שמחשב הוא כלי עבודה ראשי בעסק

מחשב הוא מכשיר טכנולוגי שניתן לראות בכל מקום, לא משנה אם מדובר בחנות קטנה או חברה גדולה, זהו מכשיר המשמש לעסקים, בידור, לימודים וכו’. זו הסיבה בגללה ניתן למצוא מכשיר זה גם ברוב או כל משקי הבית. כיום אנשים זקוקים למחשבים בכל צעד. עסקים ותעשיות גדולים אינם יכולים לתפקד ללא מחשבים. אז ניתן לנחש מה יקרה אם מערכת כלשהי לא תפעל כראוי במקומות המסחריים. כמעט כל העבודות יושפעו מכיוון שכל הפעילות בחברה או כל מקום אחר מסחרי קשורים זה בזה. לכן, אם מערכת כלשהי מפסיקה לפעול, היא משפיעה על כל הפעילות השוטפת של החברה.


בין השירותים הניתנים על ידי חברות מחשוב לעסקים

  • תמיכה בטלפון: לפעמים בעל עסק שחווה תקלה טכנית עם המחשב ישמח לקבל מענה טלפוני מיידי למתן פתרון לתקלה. חשוב שחברת המחשוב העסקי שאתה בוחר יודעת לתת שירות זה כחלק מהתמיכה במערכות המחשוב שלך בעסק. כמובן שאם הבעיה לא נפתרה טכנאי ייעודי יגיע פיזית לבית העסק למתן פתרון פיזי לתקלה.
  • התקנת עמדת עבודה כחלק מרשת מחשוב: באם העסק חדש, עבר למקום חדש, נוספו לעסק חדרים, משרדים או עובדים חדשים, חברת המחשוב העסקי שלך אחראית לתת מענה מיחשובי מלא לעמדות העבודה. עמדות עבודה מחוברות לרשת מחשבים. בניית רשת מחשוב לעסק, בין אם מדובר בעסק קטן או גדול, חשובה לתפקודו השוטף. בניית רשת מחשבים לעסק היא לא עניין של מה בכך וחובה להעסיק חברה המתמחה בשירותי בניית מערך רשת מחשבים שתוכל לבנות רשת מקצועית, מאובטחת ויציבה כמו גם לתת מענה שוטף באם ישנה תקלה או שינויים, כאמור, במספר העובדים או במיקום הפיזי/גאוגרפי, של עמדות העבודה.
  • גיבוי ואחסון מידע: המידע הרב שנוצר ונאסף ע״י צוות העובדים בעסק או בחברה הוא רב וגדל מידי יום. מידע זה חשוב לקיומו השוטף של העסק וחייב להשמר בצורה יעילה ובטוחה, מידי יום ואף כל רגע ורגע. ישנם חברות המעדיפות להתקין שרתים פיזיים לגיבוי שותף של רשת המחשוב וכל קבצי החברה וישנן חברות ועסקים שיעדיפו [מומלץ!] להתקין מערך גיבוי ענן אוטומטי, יציב ומאובטח. גיבוי בענן, של רשת המחשוב העסקי, עדיף מסיבות רבות, כמו עלויות התקנה, נגישות למידע בכל עת, אבטחת החומרים והמידע, צמצום ברכישת ציוד ועוד.
  • אבטחת מידע: בשנים האחרונות אנו רואים כי הכוננים האישיים שלנו כמו דיסק און קי, כונן קשיח חיצוני, טקליטורים צרובים במידע ועוד, הוחלפו לשירותי ענן שאנו, המשתמשים הפרטיים משתמשים בהם מידי יום ומחליפים הגיבוי הפיזי. זה כל כך נוח לעבוד בתוך סיפרית ענן מאובטחת, המידע תמיד נשמר, וגם באם נמחק בטעות ע״י משתמש יהיה ניתן לשחזור, כמו גם, העדכון והגיבוי הוא מיידי ואוטומטי, מהיר יעיל ובעיקר מאובטח בהצפנה גבוהה. כול זאת ועוד יכול להראות לנו בצורה בהירה כי איחסון המידע בצורה מיידית, ללא הגבלת מקום וברמת הבטחה גבוהה הם נקודות חשובות לתפקוד העסק בכל עת בכלל ובעת הצורך לשימוש בגיבוי מהעבר מוביל אותנו שוב להבנה כי מחשוב ענן, לרוב זו הדרך הנכונה, היעילה והבטוחה ביותר לאבטחת מידע וגיבוי המידע העסקי של רוב ככל החברות.
  • בניית מחשבים על פי הזמנה: חברת איכותית הנותנת שירותי מחשוב לעסקים יודעת לבנות, לתחזק, להתקין ולשדרג עמדות מחשב/יחידות קצה הפועלות בצורה שוטפת בחברה. ספק המחשוב העסקי שלך, שעובד איתך, ידע היטב לבנות לך יחידות קצה המותאמות לצרכי הארגון בכלל ולעובד, המשתתמש ביחידת הקצה בפרט.
  • זאת ועוד ידע נרחב ומגוון שירותים נוספים הניתנים לחברות, עסקים וארגונים כשרותי מחשוב לעסקים.


בעל עסק, הגעת למקום הנכון!

באם אתה בעל חברה, בעל עסק פרטי קטן, בינוי או גדול שדרושה לו מערכת מחשוב פנימית של החברה, רשת מחשבים עסקית פנים ארגונית או טיפול, שדרוג, הגירה או התקנה של מחשבים או שירותי מחשוב המחוברים לרשת מחשבים, הגעת למקום הנכון! פוטל ׳איי טי קרו׳ עוסק מזה שנים רבות בחקירה, למידה ופרסום תוכן מקצועי בכל הקשור לשירותי מחשוב לעסקים, כמו גם מרכז בתוכו מספר מומחים בתחום המחשוב לעסקים שנבחרו בקפידה. חברות המחשוב העסקי שבחרנו כמומחים לתחום בפורטל ׳איי טי קרו׳, נבדקו בקפידה בכל הפרמטרים בציינו לעיל ועוד, ואנו מבטיחים לך איכות של שירות, זמן תגובה וביצוע, רמת חומרה וחלקים באיכות גבוהה ואף, לצד כל אלה, מחיר הוגן בכל הקשור למתן שרותי מחשוב לעסקים כגון: רשתות מחשבים, תחזוקת שרתים, גיבוי ענן, הקמת עמדות עבודה, התקנה ותחזוקה שוטפת של מערכות הפעלה, התקנת תוכנות ועוד.

 

להציל
אין דבר גרוע יותר ממחשב שהפסיק, ככה פתאום, לעבוד. אחרי הכל, החברה המודרנית נעשתה תלויה יותר ויותר במחשבים. חיוני שתמצא איש מקצוע שיתקן את המחשב שלך במהירות ובהצלחה. בין אם אתה משתמש במחשב שלך לעבודה או לבידור, כדאי למצוא מומחה לתיקון מחשבים מוסמך שתוכל לסמוך עליו.

 

סוג המכשיר

האם אתה משתמש במחשב אישי או במחשב מקינטוש? רוב מומחי המחשבים יתמקדו במערכת אחת בלבד. אם יש תמונה של תפוח על המחשב שלך? יש לך מק. אם אינך בטוח, רוב הסיכויים שיש לך מחשב. מחשבים ניידים ומחשבי – Mac שונים זה מזה. בחר טכנאי שמתמקד בסוג המחשב שלך.האם המחשב שלך הוא מחשב שולחן עבודה או מחשב נייד? לעתים קרובות יש להם בעיות ייחודיות, אז מצא מישהו שיכול לעבוד על סוג המחשב שלך. מערכות שולחן עבודה מורכבות ממארז, צג, מקלדת ועכבר. מחשבים ניידים כוללים כל אלה במרכב אחד עצמאי שניתנת לנשיאה בקלות.

למישהו ברשת החברתית שלך יש כנראה ידע בפתירת בעיות במחשבים. בקש מהם המלצות. יתכן גם שתוכל להתייעץ עם מחלקת ה- IT במקום העבודה שלך. הם יוכלו לכוון אותך בכיוון הנכון לבחירת פיתרון ו/או הפנייה למעבדת המחשבים הנכונה לך. עוד אפשרות נמצאת אצל ספקים אלקטרוניים, שלהם, לרוב, יש דלפק עזרה שיכול גם להציע לך טכנאים מוסמכים באזורך. לחלופין, בחנויות אלקטרוניקה יש מומחים בצוות שיכולים לעזור לך.

 

ניסיון

המומחה האידיאלי הוא טכנאי מחשבים שתיקן בהצלחה מחשבים רבים. אתה לא רוצה שמישהו יעבור אימונים בעבודה על ידי תיקון המחשב שלך. שאלו כמה זמן הם עבדו על מחשבים ואיך הם עומדים בקצב של חידושים חדשים. מומחים מנוסים משתתפים בסמינרים או בשיעורים בכדי ללמוד על מערכות ההפעלה והחומרה האחרונות.

 

הכשרה והסמכה

מיקרוסופט ואפל נותנות אישורי תוכנה לטכנאים להשלמת תוכנית הכשרה מיוחדת. כל מי שיש לו אישורים אלה הפגין משמעת עצמית; עם זאת, אין זה ערובה ליכולתו של טכנאי. בעולם המחשבים הניסיון והמיומנות נושאים משקל רב יותר מאשר תעודה.

 

מחיר

כמו ברוב השירותים החיוניים, אל תבחר אוטומטית באדם שמציע לך את התעריף הנמוך ביותר. אם משהו משתבש במהלך תיקון, יתכן שתצטרך לשלם, בסופו של דבר, יותר, כדי לפתור את הבעיה. אך אין זה אומר שהספק במחיר הגבוה ביותר יציע לכם את האיכות והשירות הטובים ביותר.חנויות ועסקים פרטיים קטנים בדרך כלל מציעים את המבצעים הטובים ביותר מכיוון שהם לא מציעים לך שירותים או תוכנות שאינך זקוק להם.

 

עשה ביקור אישי

בקר בחנות לתיקוני מחשבים בה עובד המומחה הפוטנציאלי שלך. היזהר מנציגי מכירות שעשויים לנסות למכור לך מוצר חדש ולא לתקן את הבעיה. בקש להיפגש עם הטכנאי שיעבוד על המחשב שלך. כשאתה מתאר את הבעיה, צפה בתגובה של הטכנאי בקפידה – גם מילים וגם שפת גוף. האם הם מדברים בבקיאות ובאופן שמשרה ביטחון? אם לא, קח את המחשב התקול שלך למקום אחר.

חשוב שתרגיש בנוח ובטוח למסור את המחשב למומחה. כשאתה מוצא את התמהיל הנכון של ניסיון, מיומנות ומחיר, אתה יכול להיות שקט שהבעיה תיפתר.

שים לב, כשאתה יוצר קשר או מבקר במעבדה, אילו אישורים הם אומרים שיש לטכנאים שלהם? A+ הוא הבסיסי ביותר, הוא מאשר את היכולת המוסמכת הבסיסית בהתקנת חומרה, רשת ותוכנה, תיקון ופתרון בעיות במערכות מודרניות מדור קודם. אם יש לך ווירוס או בעיית אבטחה אחרת, האם יש להם סוגי אישורי הסמכת אבטחה מידע, בדוק אם יש להם הסמכה של מיקרוסופט. כמה שנות ניסיון יש להם? תואר ראשון במדעי המחשב הוא יתרון. האם הם משרתים עסקים מקומיים כלשהם? כשאתה מדבר איתם, השתמש בשכל הישר שאתה משתמש בו בכל עסק אחר, האם הם מכבדים, מועילים ועוזרים לך להבין מה קורה/מה הבעיה בפשטותה..

מעבדת תיקונים עושה את השלבים הבאים: איתור, בדיקה מעמיקה, בחינת יכולות מקצועיות ואישיות, טווח מחירים, מלאי חלפים ואמינות השירות של כל מומחה ומומחה שאנו מצרפים לפורטל המעבדות הארצי כאן, בפורטל, אנו מנגישים בקלות ומהירות את המעבדות הטובות ביותר בישראל לתיקון מחשבים.

דילוג לתוכן