תיקון לטאבלט סרפייס

מחשבי הסרפייס של מייקרוסופט הם מהראשונים בעולם שיוצרו כהיברידים. כשאומרים מחשב היברדי הכוונה היא למחשב נייד שמשמש גם כטאבטלט. הרבה מוצאים את המחשבים ההיברידיים של מייקרוסופט סרפייס כנוחים מאוד ועוצמתיים ולא בכדי נעשה בהם שימוש בקרב אנשי עסקים, מעצבים גרפיים, סטודנטיים ואף לשימושים ביתיים פשוטים. ישנם הרבה דגמים ורמות של מחשבי סרפייס שכל אחד מהם מאופיין בצורה שונה ובהתאם משתנה האפיון של המחשב ורמות המחירים. יש לקחת בחשבון, שכאשר רוכשים מחשב טאבלט סרפייס, נחשפים לעוד סיכונים של תקלות שעלולות לקרות בדרך.

תיקון מסך לטאבלט סרפייס

ישנן תקלות רבות המסכי הטאבלט של סרפייס. אחת מהתקלות הנפוצות היא התחממות המסך והפיכתו למעומעם. ממייקרוסופט נמסר כי המסך של הסרפייס עלול להתחמם כאשר יש על המעבד עומס רב, למשל כמו במקרים שמשחקים משחק כבד. הבעיות יכולות להיפתר או לפחות להשתפר עם העדכונים שחברת מייקרוסופט משחררת אחת לתקופה. ניתן להתגבר על הבעיה גם באמצעות הפעלה מחדש למחשב ולתת לו כמה דקות מנוחה. אם הבעיה חוזרת כל עצמה פעמים רבות והופכת למטרידה, יש לפנות למעבדה המתמחה בתיקון מחשבים וטאבלטים של סרפייס מייקרוסופט.

מסך הטאבלט של הסרפייס מהבהב?

תקלה נוספת ומוכרת במסכי הטאבלט של מייקרוסופט היא כאשר המסך מהבהב. התקלה נפוצה מאוד וברוב המקרים מתרחשת כאשר מוגדרת רמת בהירות נמוכה במסך. כדי להתגבר על הבעיה ניתן לכבות את התאמת הבהירות האוטומטית בהגדרות המסך. גם במקרה הזה, אם ההמלצה במדריך לא עזרה לכם והבעיה ממשיכה לקרות מומלץ כי תפנו למעבדה המספקת שירות תיקונים מקצועי למכשיר טאבלט של סרפייס.

סוללה מתרוקנת במהירות בטאבלט סרפייס

חשוב לציין, שאם אתם משחקים במשחקי וידאו כבדים וצופים בנטפליקס שעות על גבי שעות, סביר להניח כי הסוללה בסרפייס שלכם תתרוקן מהר יותר. אולם, ישנם מקרים בהם הסוללה בטאסלט של סרפייס מתרוקנת מהר ולא מהסיבות הנכונות. במצבים כאלו כאשר ישנה בעיה מהותית בסוללה, תצפו לראות התדרדרות הדרגתית (או פתאומית) בביצועי הסוללה. כאשר זה המצב, הביאו את המחשב לטכנאי מנוסה למחשבי טאבלט של סרפייס שידע לאבחן ולתקן את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

טאבלט סרפייס מתקנים במעבדת שירות מומחית

לא משנה מה התקלה שטאבלט הסרפייס שלכם חווה, בפורטל  תמצאו את מיטב הטכנאים לתיקונה. הטכנאים שלנו פתרו בעיות רבות ומאתגרות במחשבי טאבלט של מייקרוסופט ולכן צברו נסיון רב בתחום. הטכנאים ב – אנו משתמשים בטכניקות העבודה המתקדמות ביותר ובציוד הכי חדיש שיש. כאשר אתם מפקידים את טאבלט הסרפייס שלכם אצלנו, אתם מבטיחים לו את היחס הטוב ביותר.

דילוג לתוכן