תיקון מיקרוסופט סרפייס בוק 2

כשיש תקלה בסרפייס בוק 2, אנו נמצא עבורכם את מעבדת התיקונים המנצחת

מחשבי הסרפייס בוק של מייקרוסופט הם מחשבים מצוינים. אולם, יש מספר תקלות היכולות להופיע במהלך חייהם. חשוב מאוד לתקן תקלות אצל טכנאי מומחה שמכיר את מחשבי סרפייס כמו את כף ידו. בפורטל תמצאו את מיטב הטכנאים המתאימים בדיוק לפתירת תקלות במחשבי מיקרוסופט סרפייס בוק 2.

תקלות גרפיות במיקרוסופט סרפייס בוק 2

אם אתם רואים מסך מרצד, עמום או מהבהב סימן שיש בעיה גרפית במחשב שלכם. השאלה הנשאלת היא האם הבעיה היא במסך עצמו או במעבד הגרפי. אם לדוגמא אתם מריצים תוכנה במחשב שהיא מעמיסה מאוד על המעבד הגרפי וגורמת לו להפרעות, הדבר יכול לבוא לידי ביטוי שאתם תחושו בבעיות בתצוגה. בחלק מן המקרים הפתרון הוא מציאת התוכנה הבעייתית ומחיקה. אבל איך מוצאים אותה? עליכם לבטל את האפשרות להפעלה אוטומטית של תוכנות בעת הדלקת המחשב ולבדוק אם התצוגה השתנתה. אם לאחר ביצוע פעולה זו אתם רואים שהמסך הסתדר, סימן שבאמת אחת התוכנות שלכם היא זו שגרמה לבעיה. נסו לפתוח תוכנה תוכנה עד שתעלו על הבעיה. דבר נוסף, אם המסך שלכם כהה או קצת מטושטש, נסו לשחק עם הגדרות התצוגה של המסך של הסרפייס בוק 2 ואולי תגלו שהבעיה תיפתר והכל היה קשור בהגדרות.

אם בכל זאת ניסיתם את ההמלצות המתוארות לעיל ולא חל שום שינוי, אולי באמת יש בעיה קונקרטית במעבד הגרפי בסרפייס בוק 2 שלכם ויהיה עליכם לגשת למעבדה מומחית שתאבחן את הבעיה במקצועיות.

ישנם מקרים שבעיות התצוגה יהיו קשורות ישירות למסך עצמו ולא למעבד הגרפי. מקרים כאלו יכולים לקרות בעת זעזוע למחשב, נפילה או היווצרות סדק או שבר כלשהו במסך. במקרים אחרים יכול להשרף פיקסל במסך ואז יהיה צריך לשקול להחליף את ה-LCD. בכל מקרה שכזה, אתם חייבים ללכת לטכנאי שמחזיק במלאי זמין את מגוון חלפי החילוף והמסכים של מחשב הסרפייס בוק 2. כאשר תפנו לפורטל , תקבלו הכוונה מקצועית והמלצה על טכנאי שמתמקצע בתיקון מחשבי סרפייס ויתן לכם שירות מקצועי, אדיב ומהיר.

החלפת בטרייה למחשב מיקרוסופט סרפייס בוק 2

תקלה נוספת ואופיינית היא היחלשות הסוללה של הסרפייס בוק 2. תקלה זו יכולה לנבוע מלא מעט סיבות שאחת מהן היא התחממות המחשב בשל בעיה במערכת האוורור. במקרה כזה שאתם חשים שהסוללה מתרוקנת במהירות ולא מציגה כבר את אותם הביצועים כמו בעבר, הביאו את המחשב לבדיקה אצל טכנאי מומחה. החדשות הטובות הן שהפורטלימצא עבורכם טכנאי שיבצע בדיקה חינם וללא עלות למציאת התקלה של הסוללה. רק לאחר ביצוע האבחנה, תקבלו פירוט על הבעיה והצעת מחיר לביצוע התיקון הרצוי.

צרו קשר עוד היום עם המומחים שלנו ותקבלו מאיתנו את ההכוונה המלאה למציאת המעבדה הטובה ביותר לתיקון מחשב הסרפייס בוק 2 שלכם.

דילוג לתוכן