תיקון מסך למחשב Surface

כאן מתקנים מסכים של כל דגמי המחשבים הניידים של מייקרוסופט סרפייס

כאן בפורטל מכירים את כל המעבדות של תיקוני מחשבים עם נסיון של מעל ל-15 שנים. מאז השקתם של מחשבי סרפייס, הטכנאים ב שלנו הוכשרו לביצוע כל שירותי התיקונים הקיימים במחשבים אלו. מאז ועד היום, תיקנו מאות מחשבים סרפייס של מייקרוסופט וצברנו נסיון רב. החברה מכשירה את הטכנאים שלה עם כל דגם חדש של מחשב Surface על מנת שיכירו מקרוב את תכונותיו וילמדו להתמודד עם התקלות האופייניות לו. אם יש לכן מחשב של סרפייס והמסך שלו נשבר, נסדק או שפשוט לא פועל, תדעו שאצלנו תקבלו את השירות ותמצאו את המעבדה המתאימה.

תיקון מסכים למחשבים וטאבלטים של Surface

חברת מייקרוסופט הייתה הראשונה להמציא את המחשבים ההיברידיים של סרפייס אשר משתמשים מחשב נייד וטאבלט, במכשיר אחד.  לא בכדי מאות אלפי משתמשים בעולם אוהבים את המחשבים ההיברדיים של סרפייס בגלל שעיצוב, הנוחות והגמישות שהם מקנים. יש פעולות שנוח יותר לעשות עם מחשב בנייד ויש כאלו שדווקא טאבלט יעיל יותר.

עם כל היתרונות של המחשבים הניידים של סרפייס, ישנם גם חסרונות לא מעטים. המסכים של מחשבי סרפייס מגיעים במגוון גדלים ורוב רובם מכילים גם מסך טאץ’. כאשר אתם משתמשים במחשב במצב טאבלט והוא נופל לכם בטעות מהידיים, המסך חשוף יותר ועלול להשבר או להסדק. בנוסף, המחשבים של סרפייס מעוצבים מאוד ומאופיינים במסכים דקים במיוחד, דבר המגביר את הסיכוי שלהם להשבר בזמן נפילה או חטיפת זעזוע.

תיקון מסך מגע למחשב סרפייס

בגלל היותם מסכי טאבלט עם מסך מגע, גם מסך המגע רגיש מאוד ועלול להציג תקלות משל עצמו. אם אתם מבחינים שמסך המגע לא מגיב טוב או לא עובד, סימן שאתם צריכים לגשת למעבדה שתבדוק את תקינותו. בפורטל ימצאו  עבורכם את המעבדה המתאימה שתבצע עבורכם אבחון של התקלה ללא עלות כדי שאתם תוכלו לדעת במה מסך מחשב הסרפייס שלכם לוקה. יכולים להיות מקרים שתיקון המסך יהיה פשוט ובמקרים אחרים יהיה צריך להחליף חלקים שניזוקו או את המסך כולו.

תיקון מסך מחשב סרפייס יכול לקחת כמה רגעים ויכול לקחת גם כמה שעות, תלוי בחומרת התקלה. במקרים שנדרשת החלפת מסך, הפורטל  מבטיח למצוא עבורכה את המעבדה שתבצע את התיקון במהירות האפשרית כדי שלא תצטרכו לחכות זמן רב. הפורל מחזיק במלאי זמין את חלקי החילוף המתאימים למחשבי סרפייס על מנת שהתיקון יהיה יעיל ולא יתעכב.

תיקון מסך למחשב Surface – רק במעבדה מקצועית

אל תתפתו ללכת לכל מעבדת מחשבים רק בגלל המחיר או הקרבה למקום מגוריכם. מחשבי סרפייס הם מחשבים יקרי ערך ותיקון המסך שלכם דורש ידע ומיומנות. אם השקעתם כל כך בקניית מחשב סרפייס, אתם צריכים להשקיע גם בתיקון המסך שלו וללכת למעבדה שיש לה נסיון רב עם מחשבים אלו. אם אתם צריכים תיקון מסך למחשב סרפייס, צרו קשר עימנו

דילוג לתוכן