תיקון מקבוק

אגס נגוס תיקון מחשבי  אפל

אודות – אגס נגוס:

מהי אגס נגוס?

מעבדת אגס נגוס זה מרכז שירות עם מעל 15 שנות ניסיון בתיקון מחשבי אפל.

עם ההבנה שהעולם הולך ומתפתח ואיתו מחשבי המק שההיצע שלהם רק הולך וגדל ברחבי העולם (היום אין כמעט מעצב גרפי, עורך סאונד, מתכנת שלא משתמש במק בווריאציה כזו או אחרת)

בסגמנט של משתמשים רגילים יש גם עלייה דרסטית של אנשים שעוברים למחשבי מק.

אין מנוס מלתת נוכחות רבה יותר בעולם לתיקון מכשירי המק. בדיוק בשביל לענות על הצורך צצה לה מעבדת אגס נגוס כבית לכל מי שזקוק לתיקון מחשב מק שלו בצורה מקצועית ונגישה.

אגס נגוס היא מעבדת תיקונים לכל סוגי מחשבי אפל הקיימים בשוק. אגס נגוס מנוסים בתיקון מחשבי מק מאז הדורות הראשונים של מחשבי מק. הניסיון העשיר שהצטבר אצל אנשי אגס נגוס הביא לרמת שירות ותיקון גבוהה ביותר וללא תחרות!!! 

אנו בקיאים ברכיבי הליבה של מחשבי המק ובארכיטקטורה הייחודית לכל מחשב ומחשב. כל מחשב מק המנסה לחדש על קודמו מביא איתו שינויים הנדסיים קטנים וגדולים ואנו ערוכים לכך עד לפרט האחרון ולכן יודעים כיצד לתת מענה מקיף שמביא לתוצאות מהירות יותר בשטח. בזמן אמת בו אכן קורית תקלה כלשהי אגס נגוס נמצאת שם כדי לתת את כל אפשרויות התיקון על המקום ביעילות שיא.ח

תיקון מקבוק – איפה לעשות וכמה זה עולה לנו?

במידה והמקבוק שלנו צריך תיקון איך נדע לאן לגשת ואם אנחנו משלמים מחיר הוגן?

לא בכדי, מחשבי המקבוק של חברת אפל מובילים את שוק המחשבים הניידים בעשור האחרון עם עלייה עקבית במחזור המכירות מידי שנה ושנה. אף על מחירם הגבוה יחסית, ניתן לראות קהלים שונים הרוכשים את מחשבי המקבוק לשימושים שונים. לדוגמא, המקבוק אייר, שנחשב לגרסה הפחות יקרה של המקבוק, ניתן לראות בקרב סטודנטים רבים ואנשי מקצוע שלא מתחום העיצוב והגרפיקה. כמו כן, המקבוק אייר מתאים במיוחדת לעבודות משרדיות וביתיות כגון: עבודה עם מסמכים, כתיבה, מיילים, גלישה באינטרנט וכו’.

מנגד, עומד המקבוק פרו החזק והמתקדם יותר. בגלל ביצועיו המשופרים הן במעבד והן בכרטיס הגרפי, ניתן לראות בעלי מקצוע רבים מתחומי הגרפיקה שעושים בו שימוש. גם לאנשים שלא מן התחום שרוצים מחשב בעל ביצועים מירביים, המקבוק פרו הוא ללא ספק הבחירה הנכונה.

הפורטל שממליץ לכם על מעבדה לתיקון מקבוק

לא משנה איזה דגם של מקבוק יש לכם ומאיזה שנה הוא, כאשר הוא מתקלקל ואתם צריכים לתקן אותו, אתם חייבים לבחור את הטכנאי והמעבדה הנכונים שיבצעו זאת. האתר הוא הפורטל הגדול בישראל לתיקוני מחשבים ומחשבי מקבוק. בפורטל תקבלו את ההמלצות לטכנאים הטובים ביותר בתחום תיקון המקבוק שיתנו לכם את השירות המקצועי ביותר ואת המחירים ההגונים ביותר שיש. כאשר אתם מקבלים המלצה לתיקון מקבוק מהמומחים שלנו, אתם מבטיחים למקבוק שלכם את התיקון הטוב ביותר.

המלצה לתיקון מקבוק על פי סוג התקלה

תיקון מקבוק יכול להיות הרבה דברים, כגון: תיקון מסך, תיקון סוללה, תיקון מקלדת, כרטיס מסך, חלקים פנימיים וכו’. אתם תספרו לנו את הבעיה שיש במקבוק שלכם ואנחנו נמליץ לכם על הטכנאי והמעבדה הטובים יותר לביצוע המשימה. במקום שתשברו את הראש ותחפשו המלצות מכל עבר ובסוף תשארו עם סימני שאלה רבים, הפורטל עושה לכם את החיים קלים ונותנת לכם המלצה מותאמת לתיקון המקבוק שלכם תוך זמן קצר.

מחיר תיקון מקבוק – במה הוא תלוי?

אם אחד הרכיבים במקבוק שלכם התקלקל מסיבה כלשהי, אחד מהשניים יקרה: או שיתקנו אותו או שיצטרכו להחליף אותו. באם ניתן לתקן את הרכיב, אתם תשלמו על שעות העבודה של הטכנאי בלבד. לעומת זאת, אם המקרה דורש החלפה של חלק, תתווסף גם לעלות העלות של החלק שהחליפו.

ב פורטל הטכנאים המיומנים ביותר לתיקון מקבוק. הטכנאים בפורטל מסוגלים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב. זאת אומרת שאם התקלקל רכיב במקבוק שהוא בר תיקון, מחיר תיקון המקבוק יהיה פחות מכיוון שלא יצטרכו להשתמש בחלקי חילוף. זה הוא היתרון הגדול שאתם הולכים לטכנאי מומלץ שלנו

בגלל המגוון הגדול של התקלות מקבוק ושלא ניתן לדעת מראש את עלות התיקון, הפורטל ממליץ לכם על טכנאים ומעבדות מחשבים שיעשו למקבוק שלכם בדיקת אבחון ללא עלות וכך תדעו את גובה התיקון לפני שתקבלו החלטה.

דילוג לתוכן