תיקון מקבוק

תיקון מקבוק – איפה לעשות וכמה זה עולה לנו?

במידה והמקבוק שלנו צריך תיקון איך נדע לאן לגשת ואם אנחנו משלמים מחיר הוגן?

לא בכדי, מחשבי המקבוק של חברת אפל מובילים את שוק המחשבים הניידים בעשור האחרון עם עלייה עקבית במחזור המכירות מידי שנה ושנה. אף על מחירם הגבוה יחסית, ניתן לראות קהלים שונים הרוכשים את מחשבי המקבוק לשימושים שונים. לדוגמא, המקבוק אייר, שנחשב לגרסה הפחות יקרה של המקבוק, ניתן לראות בקרב סטודנטים רבים ואנשי מקצוע שלא מתחום העיצוב והגרפיקה. כמו כן, המקבוק אייר מתאים במיוחדת לעבודות משרדיות וביתיות כגון: עבודה עם מסמכים, כתיבה, מיילים, גלישה באינטרנט וכו'.

מנגד, עומד המקבוק פרו החזק והמתקדם יותר. בגלל ביצועיו המשופרים הן במעבד והן בכרטיס הגרפי, ניתן לראות בעלי מקצוע רבים מתחומי הגרפיקה שעושים בו שימוש. גם לאנשים שלא מן התחום שרוצים מחשב בעל ביצועים מירביים, המקבוק פרו הוא ללא ספק הבחירה הנכונה.

הפורטל שממליץ לכם על מעבדה לתיקון מקבוק

לא משנה איזה דגם של מקבוק של אפל יש לכם ומאיזה שנה הוא, כאשר הוא מתקלקל ואתם צריכים לתקן אותו, אתם חייבים לבחור את הטכנאי והמעבדה הנכונים שיבצעו זאת. פורטל ITcrew הוא הפורטל הגדול בישראל לתיקוני מחשבים ומחשבי מקבוק. בפורטל ITcrew תקבלו את ההמלצות לטכנאים הטובים ביותר בתחום תיקון המקבוק שיתנו לכם את השירות המקצועי ביותר ואת המחירים ההגונים ביותר שיש. כאשר אתם מקבלים המלצה לתיקון מקבוק מהמומחים של ITcrew, אתם מבטיחים למקבוק שלכם את התיקון הטוב ביותר.

המלצה לתיקון מקבוק על פי סוג התקלה

תיקון מקבוק יכול להיות הרבה דברים, כגון: תיקון מסך, תיקון סוללה, תיקון מקלדת, כרטיס מסך, חלקים פנימיים וכו'. אתם תספרו ל ITcrew את הבעיה שיש במקבוק שלכם ואנחנו נמליץ לכם על הטכנאי והמעבדה הטובים יותר לביצוע המשימה. במקום שתשברו את הראש ותחפשו המלצות מכל עבר ובסוף תשארו עם סימני שאלה רבים, ITcrew עושה לכם את החיים קלים ונותנת לכם המלצה מותאמת לתיקון המקבוק שלכם תוך זמן קצר.

מחיר תיקון מקבוק – במה הוא תלוי?

אם אחד הרכיבים במקבוק שלכם התקלקל מסיבה כלשהי, אחד מהשניים יקרה: או שיתקנו אותו או שיצטרכו להחליף אותו. באם ניתן לתקן את הרכיב, אתם תשלמו על שעות העבודה של הטכנאי בלבד. לעומת זאת, אם המקרה דורש החלפה של חלק, תתווסף גם לעלות העלות של החלק שהחליפו.

ב פורטל ITcrew הטכנאים המיומנים ביותר לתיקון מקבוק. הטכנאים בפורטל ITcrew מסוגלים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב. זאת אומרת שאם התקלקל רכיב במקבוק שהוא בר תיקון, מחיר תיקון המקבוק יהיה פחות מכיוון שלא יצטרכו להשתמש בחלקי חילוף. זה הוא היתרון הגדול שאתם הולכים לטכנאי מומלץ של פורטל ITcrew

בגלל המגוון הגדול של התקלות מקבוק ושלא ניתן לדעת מראש את עלות התיקון, בפורטל ITcrew ממליץ לכם על טכנאים ומעבדות מחשבים שיעשו למקבוק שלכם בדיקת אבחון ללא עלות וכך תדעו את גובה התיקון לפני שתקבלו החלטה.

מומלץ לפנות למעבדת תיקונים בעלת ניסיון מתאים בתיקון מחשבי אפל על מנת להבטיח תיקון מקבוק מוצלח.

מחיר תיקון מקבוק נקבע לאחר בדיקה מעבדה ראשונית. מעבדת התיקונים צריכה לבצע בדיקה למחשב המקבוק לפני מתן הצעת מחיר

מומלץ לבחור מעבדת תיקונים בעלת ניסיון מתאים בתיקון מחשבי אפל. חשוב לוודא שלמעבדה יש צוות טכנאים בעלי ניסיון מתאים.

לרוב לכל מעבדה יש את המחיר שלה. מעבדה רצינית לרוב כמו אגס נגוס מציעה בדיקה ראשונית למחשבי מקבוק.

דילוג לתוכן