מחשבי הסרפייס של מייקרוסופט – גם מחשב מושלם צריך תיקון לפעמים

יש לכם את אחד מדגמי המחשבים הניידים של מייקרוסופט סרפייס? הכירו את הפורטל המקצועי ביותר של טכנאים לתיקון מחשבים

הסרפייס של מייקרוסופט (Microsoft Surface) הוא מותג מחשבים עוצמתי ונחשק ביותר על ידי מאות אלפי משתמשים בעולם הסרפייס המפורסם של מייקרוסופט ידוע בשל החדשנות שלו ומסך הטאבלט אך במשך השנים חברת מייקרוסופט הרחיבה את ליין מוצריה וכיום מציעה מגוון רחב של מחשבים המתאימים לכלל הלקוחות, ממחשבי לפטופ סטנדרטיים ועד מחשבי דסקטופ ענקיים.

מחשבי הסרפייס מייקרוסופט הינם מחלוצי המחשבים ההיברידיים המשולבים שיצאו לאור. כיום, רוב יצרני המחשבים מחקים את המוצר של מייקרוסופט הכולל סטנד למחשב, מקלדת נשלפת ועיצוב מושקע עד הפרטים הקטנים. יחד עם זאת גם קשה מאוד למצוא יצרן מחשבי ווינדוס המציע את חווית המשתמש שניתן לקבל בסרפייס של מייקרוסופט. הבעיה היא ההיצע הגדול של מחשבי הסרפייס מייקרוסופט והרצון של כל אחד לבחור את הדגם המתאים לו ביותר.

שירות תיקונים למחשב סרפייס מייקרוסופט

אין זה משנה איזה דגם של סרפייס יש לכם, כנראה מתישהו תצטרכו שירות תיקונים בשל כל תקלה שתבוא. האתר הוא הפורטל הראשון מסוגו שימליץ לכם על טכנאי מחשבים לפי דגם המחשב שיש ברשותכם. כאשר אתם משקיעים לא מעט משאבים וכסף לקניית מחשב חדש ועוצמתי, חשוב מאוד שתתנו לו את היחס הראוי גם בעת תקלה. לכן, לא מספיק ללכת לטכנאי מחשבים, אלא לאחד כזה שמבין ומכיר מקרוב מאוד את כל המבנה של מחשבי הסרפייס של מייקרוסופט. נכון, אולי לכם זה נראה כמו עוד מחשב מיני רבים, אך למעשה מחשבי הסרפייס של מייקרוסופט הם ייחודיים ביותר והמבנה החיצוני והפנימי שלהם שונה במעט משאר המחשבים. מחשב הסרפייס מתיימר להיות המקבוק של מחשבי הווינדוס, והוא אכן נמצא במקום הזה.

תיקוני למחשבים היברידיים של סרפייס

מחשב היברידי הוא מחשב שיש בו למעשה 2 מוצרים במוצר אחד. גם טאבלט וגם מחשב נייד באותו המוצר. מה שמייחד אותו כל כך הוא היכולת של המסך להתקפל ולהפוך למצב טאבלט ובנוסף הוא מצויד במקלדת שניתנת לשליפה והיא עובדת לרוב על עקרון של מגנטים. עם כל היופי שדבר והיתרונות והגמישות שמקבלים, חשופים ללא מעט תקלות שיכולות להיווצר מעבר לתקלות המוכרות במחשב לפטופ רגיל. קחו לדוגמא את המייקרוסופט סרפייס פרו 7, שנחשב לדגם הדגל של המחשבים ההיברידיים של מייקרוסופט. גם במחשב שכזה, יכולות להיות תקלות במסך, במעבד, במקלדת הנשלפת, במסך המתקפל, בכניסות של המחשב, בבטרייה ובעוד רכיבים של המחשב.כאשר תקלה קוראת, לא רצוי ללכת לכל טכנאי מחשבים, ומומלץ ביותר להעזר בשרותיו של טכנאי שמנוסה בתיקון מחשבים מסוג זה.

פנו אלינו – ואנחנו נתאים לכם את הטכנאי שיתן את המענה המקצועי ביותר לתיקון הסרפייס שלכם.

דילוג לתוכן