תיקון Surface

יש לכם מחשב נייד של מייקרוסופט סרפייס ומחפשים מעבדת תיקונים מקצועית שתטפל במחשב שלכם? LaptopCare  היא הבחירה שלכם

מחשבי סרפייס עם מסך שבור, זכוכית מנופצת או בעיות בסוללה, בטעינה , נזקי מים או כל תקלה אחרת. אולי בכלל אתם צריכים שירותי שחזור מידע ממחשב הסרפייס שלכם? כל התיקונים המקיפים למחשבי סרפייס תוכלו בעזרת הפורטל

פורטל המחשבים המוביל בישראל שימצא לך את המעבדה המתאימה  לתיקון מחשבי מייקרוסופט סרפייס

הטכנאים החברים ב LaptopCare עוברים הכשרות על בסיס קבוע כדי שיוכלו להשאר תמיד בקדמה וידעו לפתור בעיות של מחשבי סרפייס של מייקרוסופט ברמה הגבוהה ביותר שיש. בשביל הטכנאים שלנו אין משימה בלתי אפשרית כאשר מדובר בתיקון מחשבי Surface. עם כל בעיה שתגיעו לפורטל , המחשב סרפייס שלכם יעבור בדיקת אבחון מקיפה ללא עלות במעבדה מתאימה אשר בסופה תיקבע התקלה ממנה הוא סובל. בעזרת הפורטל תמצאו את מעבדת התיקונים המתאימה לתיקון מחשב ה surface שלכם.

תיקון חלקים עד לרמת הרכיב – מעבדה לתיקון Surface

הטכנאים החברים ב  LaptopCare  לא מחליפים חלקים ללא סיבה. הטכנאים שלנו מיומנים בלתקן תקלות וחלקים של מחשבי סרפייס עד לרמת הרכיב. למה אתם מרוויחים מכך? מהסיבה שאם ניתן לתקן חלק ולא להחליף אותו אז אתם תחכסכו הרבה מאוד כסף. רק כאשר המצב הוא בלתי נמנע וממש חייבים, אז מחליפים חלקי חילוף. לדוגמה: אם נפל לכם מחשב הסרפייס והמסך התנפץ, מן הסתם לא יהיה אפשר להחזיר את המסך לקדמותו ובמקרה כזה החלפת המסך תהיה הכרחית.

ידע ונסיון לפני הכל

בדיוק מהסיבה שלא תלכו לרופא עיניים כשיש לכם כאב גב, אתם לא תלכו למעבדת תיקונים שלא מתמחה בתיקון מחשבי סרפייס של מייקרוסופט. לא כל טכנאי מחשבים מכיר ומנוסה בתיקון התקלות של מחשבי סרפייס ולכן צריך לבחור בקפידה את המעבדה אליה אתם לוקחים את המחשב שלכם בעת תקלה. הטכנאים שלנו תיקנו מאות מחשבים של מייקרוסופט סרפייס ולכן מכירים אותם כמו את כף היד שלהם. עם כל מחשב חדש של סרפייס שיוצא לאור, הטכנאים בפורטל עוברים הכשרה מיוחדת ולומדים כיצד להתמודד עם התקלות האפשריות במחשבים אלו על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מעבדת תיקונים למחשבי סרפייס עם השירות הטוב ביותר

מעבר למקצועיות של הטכנאי המחשבים של LaptopCare, אתם תקבלו שירות ויחס אנושי שיגרום לכם להיות מרוצים עוד יותר. אם יש לכם תקלה במחשב סרפייס אתם מוזמנים ל LaptopCare לביצוע אבחון ללא עלות למחשב שלכם שבסיומו תקבלו דוח מפורט לגבי התקלה והדרך האפשרית לתיקון. אם השקעתם לא מעט משאבים בקניית מחשב סרפייס, תוודאו שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר על ידי אנשי מקצוע. לסיכום אתם מוזמנים להשאיר פרטים ב LaptopCare  ואנו נמצא לכם את מעבדת תיקון ה surface  המתאימה לכם.

דילוג לתוכן