שירותי תיקונים למחשבי סרפייס

אם יש בידכם מחשב סרפייס של מייקרוסופט, ב- LaptopCare תמצאו את הטכנאים הטובים ביותר

כאשר מחשב הסרפייס שלכם צריך כל תיקון שהוא, מתיקון מסך ועד החלפת בטרייה, פנו ל- LaptopCare ותקבלו את ההמלצות הטובות ביותר לטכנאים עם ידע ונסיון במחשבים אלו. כאן יפנו אתכם לטכנאים הטובים ביותר לתיקון מחשבי סרפייס שיש בידם את כל חלקי החילוף, הכלים והנסיון המתאים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, בצורה מהירה ובמחירים הכי אטרקטיביים.

מחשבי סרפייס – יוצאים מן הכלל אך עדיין חשופים לפגיעות

מחשב הסרפייס של מייקרוסופט הוא מחשב יוצא מן הכלל, נוח ונייד שלצערנו הרב חשוף לסיכונים ויכול להשמט מהיד או שידרכו עליו בטעות. המומחים שלנו יפנו אתכם לטכנאי המחשבים  המתאימים ביותר שראו כמעט את כל סוגי התקלות האפשריות במחשבי הסרפייס, וברוב המקרים התיקון בוצע בהצלחה מירבית.

התקלה הנפוצה ביותר במחשב סרפייס – החלפת מסך

אחד התיקונים הנפוצים ביותר במחשבי סרפייס הוא החלפת המסך. בדיוק מהסיבה הזו, החברה יצרה לעצמה רשת טכנאים אשר מחזיקים לעצמם במלאי את כל המסכים וחלקי החילוף הקשורים לLCD במלאי הזמין. צורת העבודה הזו מבטיחה למעשה את היכולת לספק ללקוח את השירות המהיר ביותר – לרוב בפחות מ-24 שעות. מעבר להחלפות מסכים וחלקי חילוף אחרים, טכנאי המחשב בפורטל יודעים לתקן חלקים עד לרמת הרכיב במחשבי סרפייס ופותרים תקלות בצורה יעילה, מהקטנות ביותר ועד הרציניות ביותר.

הטכנאים שנמצאים בפורטל  , מעניקים אחריות מלאה לתיקונים, אשר משכה תלוי באופי התיקון. כאשר ישלכם תקלה במחשב הסרפייס שלכם אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם המומחים שלנו מהסיבה שאין עבודת תיקונים שהטכנאים שלנו לא יכולים לבצע.

טכנאים מקצועיים ומוכשרים לתיקון מחשבי סרפייס

הטכנאים בפורטל הינם טכנאים מהשורה הראשונה ומתמחים בתיקון מחשבים וטאבלטים מכל הסדרות והדגמים של סרפייס. רשת הטכנאים שלנו צברו נסיון רב בחברות ותאגידי ענק וגם עבדו מול לקוחות פרטיים ועסקים מכל הסוגים והגדלים. אין זה מספיק שטכנאי יהיה מקצועי וידע לפתור את הבעיה, ולא פחות חשוב שידע לתת שירות אנושי ואדיב. בדיוק מהסיבה הזו, המומחים בפורטל בוחרים בקפידה את רשת הטכנאים שלה ודואגת שיהיו גם המקצועיים ביותר וגם יתנו את השירות המקסימלי כדי שהלקוח יקבל את חווית השירות המירבית.

אם יש לכם סרפייס, סרפייס 3, סרפייס בוק, סרפייס גו או כל סרפייס אחר,כאן המקום הראשון אליו אתם צריכים לפנות באשר לכל תקלה שלא תהיה במכשיר הסרפייס שלכם. כמו שאתם דואגים לדברים אחרים שיקרים ללבכם, כך למחשב הסרפייס שלכם מגיע את הטיפול הראוי ביותר. צוות הפורטל מחכה לתת לכם את השירות המנצח לתיקון מחשב הסרפייס שלכם.

דילוג לתוכן