תיקון מחשבים

תיקון מחשבים

אין ספק שמחשבים נהפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, כיום, כמעט כל פעולה [לטוב ולרע] בניהול היום היום שלנו, בעסק, בחיים הפרטיים, בלימודים ועוד, נוגעת ומתחברת [תרתי משמע] לאיזשהו מוצר טכנולוגי מיחשובי. כשנוצרת בעיה עם המחשב שלנו, אם בבית, במשרד, או בכל מקום, זה לגמרי ״תוקע״ לנו את לוח הזמנים, לכן חשוב, כמו בכל תקלה שאנו נתקלים בה ביום יום, לקחת אויר, להבין – מהי הבעייה ולתקנה בצורה עצמאית או עם איש מקצוע מהימן.

 

אם יש לך בעיה עם המחשב? הגעת למקום הנכון!

איגדנו ב – איי טי קרו מומחים מהשורה הראשונה, בעלי ידע נרחב בתיקון מחשבים מכל הסוגים, מטרתנו היא להפוך את תיקון התקלה במחשב שלך לחוויה הנעימה ביותר ונטולת לחץ. הגעת למאגר מומחים המספקים שירותי תיקון חומרה ותוכנה, מומחים לכל מערכות המחשבים הנייחים, מערכות AIO – All In One ומותגי מחשבים ניידים כולל:  דל, לנובו, אייסר, אסוס, טושיבה ועוד..!. אנו מציעים מגוון שירותי תיקון מחשבים הכוללים, [גם]: שחזור מערכת הפעלה, החלפת מסך מחשב נייד ומקלדת, שחזור נתונים והעברת קבצים, הסרת וירוסים ותוכנות זדוניות, שחזור סיסמא, שדרוגי זיכרון וכונן קשיח, התקנת תוכנה או מערכות הפעלה מחדש ושירותי התקנה ברשת ביתית ו – וואי פיי. בנוסף, המומחים המומלצים שלנו מספקים גם שירותי תיקון מחשבים ושירותי תמיכה ברשת לעסקים קטנים בכל מדינת ישראל, מדן ועד אילת.

 

אנו יכולים לתקן את הבעיה שלך! ותוכל לדעת מראש כמה זמן זה יקח לתקן ומהי העלות!

יש לנו מערך ייעוץ טרום תיקון המאפשר לנו לוודא מראש, שמה שאנו מציעים עונה על הציפיות שלך מבחינת התיקון, זמן הביצוע והעלות הכוללת. בנוסף, אם התיקון דורש חלק חלופי, בהתקשרות שנערוך יחדיו, מראש, נוודא שיש חלקי חילוף זמינים לדגם המחשב הספציפי שלך. יתרה מזאת, לאחר שיאושר מאיתנו שאחד הטכנאים שלנו, ב – איי טי קרו, יכול לפתור את הבעיה שלך בטווח הזמן והמחיר המקובלים עליך, אנו נשלח לך בדוא”ל הצעת מחיר מסודרת, יחד עם סיכום עבודה קצר שיש לקחת בחשבון.

אם יש לך שאלת תיקון כללית או שאתה פשוט עושה סקר שוק, אתה יכול פשוט לשלוח לנו דוא”ל [כאן] עם שאלתך או חששותיך ואנחנו נגיב תוך כשעתיים מקבלת בקשתך במהלך שעות פעילות רגילות. אם שאלת התיקון שלך או בקשת הצעת המחיר שלך מוגשת לאחר שעות פעילות או בסוף השבוע, אנא אפשר לנו להגיב ברגע שנבחין בבקשתך. אם המחשב שלך מציג שגיאה מסוימת או אם יש נזק שתרצה שנראה, פשוט צלם תמונה של הבעיה בהתאמה עם הטלפון הנייד שלך ושלח אותה אלינו בדוא”ל, שכן תמונה אחת שווה אלף מילים וברוב המקרים זה ממש מייעל התהליך. אם בקשת התיקון שלך דורשת חלק חלופי, כגון מקלדת, סוללה, מאוורר, מעבד, שקע חשמל או מסך, אנא ספק מספר דגם ומספר סידורי של המחשב הנייד. מידע זה נמצא לרוב בחלק התחתון של המחשב הנייד ובמידה שניתן, אנא צלם תמונה של הדגם והמספר הסידורי באמצעות הטלפון הנייד שלך ושלח אותו אלינו בדוא”ל. דוגמה למידע הדרוש היא כדלקמן; יצרן: אסוס – דגם מחשב נייד: ER-6677rt | מספר סידורי: klt-664432.

חשוב לוודא לפני אישור העסקה

כי הטכנאי שמתקן לכם המחשב [שיקר לכם כל כך] הוא בעל הכשרה מקצועית, עבר הסמכה רשמית כטכנאי ושהוא בעל ניסיון בתיקון מחשבים.

זמינות הטכנאי שבחרנו לעבוד עמו חשובה גם כן, טכנאי שנותן מענה מהיר לפתרון תקלות, מבצע תיקון המחשב בצורה יעילה ומהירה ואף נותן שירותי מחשוב בבית הלקוח בכל זמן, אולי אף בשעות הערב וסופי שבוע, עדיף על פני טכנאי שזמן התגובה וזמן הביצוע שלו ארוכים ו – ״נמרחים״.

הצעת מחיר היא עיניין חשוב בכדי ב ״הכל יעבור בשלום״ ושלא יהיו אי-הבנות בין הטכנאי ללקוח. כדאי לבחון היטב את הצעת המחיר, להבין ולבדוק בסקר שוק האם המחיר הגיוני והאם תכולת הצעת המחיר תואמת לבעייה׳התקלה ולפתרונה.

 

חסכנו לך זמן יקר

המומחים במומלצים, שניבדקו היטב והצטרפו ופורטל ׳אי טי קרו׳ ישמחו לסייע לך ולהחזיר לחיים, במהרה ובבטחה,  את כלי העבודה הראשי שלך בכדי שתוכל לחזור לפעילות שוטפת. בדקנו היטב [וכך חסכנו לך עבודת חקר שוק] כי המומחים המומלצים שלנו הם אמינים, אדיבים ובעלי נסיון והכשרה מקצועיים בתיקון מחשבים.

 

דילוג לתוכן