תיקון מחשבי סרפייס פרו

 פורטל המחשבים הגדול ביותר בישראל לתיקוני מחשבי סרפייס פרו מייקרוסופט

אם יש לכם את אחד המחשבים של מייקרוסופט מדגמי סרפייס פרו אין ספק שאתם מקצוענים. הסרפייס פרו הוא המחשב העוצמתי והוורסטלי ביותר שחברת מייקרוסופט הוציאה, הוא בעל משקל קל ומתאים לאנשי עסקים.

תיקון סוללה למחשבי סרפייס פרו מכל הדגמים

הסוללה של מחשב הסרפייס פרו היא עוצמתית ביותר ויכולה להטעין את עצמה עד מ-0 ל-80% בפרק זמן של שעה בלבד. אבל מה קורה כשהסוללה מתחילה לגמגם ולא להציג את הביצועים שהיא בדרך כלל מציגה או שהיא בכלל לא עובדת ומתרוקנת במהירות? יש לקחת את המחשב למעבדה מומחית המתמקצעת בתיקון מחשבי סרפייס פרו. כאשר תצרו קשר עימנו  אנו נמליץ לכם על טכנאי מחשבים מובחר המנוסה בטיפול בתקלות סוללה במחשבי סרפייס פרו.

התקלה בטעינה בסרפייס פרו יכולה לנבוע גם מחיבור ה- USB-C אליו מתחבר המטען. יש לבדוק כל מקרה לגופו ולהבין מהכין נובעת הבעיה. על מנת שטכנאי יעלה על מקור הבעיה עליו להכיר היטב את מבנהו של מחשב הסרפייס פרו.

מחשב סרפייס פרו – מחשב 2-in-1 היברידי החשוף לתקלות

העיצוב המקורי של הסרפייס, עם מסך הטאצ’, המעמד והכיסוי מקלדת המגנטי שנשלף, הוא תמיד מעורר שמחה גם לאחר שעברו כמה שנים טובות. הדגם האחרון של הסרפייס פרו, הלו הוא הסרפייס 7 פרו, הוא ללא ספק הגשר שמחבר בין מחשב נייד לטאבלט בצורה טובה למדי.

עם כל הטוב והכיף שיש במחשב היברידי כמו הסרפייס פרו, יכולות להיות לא מעט תקלות. אחת התקלות שיכולות להופיע היא שמסך הטאצ’ לא עובד. ברוב הפעמים הבעיה תהיה בעיה באחת ההתקנות במחשב, אלא אם כן המסך שלכם עבר זעזוע רציני ביותר. אתחול המחשב יכול לפתור את הבעיה או לחלופים התקנה מחדש של התקן מסך המגע. באתר תוכלו למצוא את טכנאי המחשבים המומלצים לתיקון מסכים של מחשבים מסוג סרפייס פרו על כל דגמיהם.

מחשב הסרפייס פרו שלכם עובד לאט? הביאו אותו לבדיקת טכנאי

מחשבי ה סרפייס פרו הנם מחשבים עוצמתיים ביותר אך עדיין הרבה סיבות יכולות לגרום להאטם, ועל יש לבדוק בדקדקנות את כל האפשרויות. אולי הזכרון שלכם מלא מידי והוא זה המהווה לבעיה, אולי הרבה תוכנות עובדות ברקע ומכבידות על המעבד. כאן הוא המקום האידאלי עבורכם לטיפול בכל התקלות הקשורות למחשבי סרפייס פרו. פנו עוד היום למומחים שלנו ואנו נתאים עבורכם את טכנאי המחשבים המתאים ביותר לפתרון תקלתכם.

דילוג לתוכן