טכנאי אפל

מחשב מקבוק הוא אחד ממוצרי הדגל של חברת אפל ,מדובר כאן בעצם במחשב נייד שהוצג לראשונה אי שם

בשנת 2006 ומאז הצליח לעשות מהפכה של ממש ולעבור שלל שדרוגים שונים ומגוונים ,כיאה למוצרים של אפל הוא

זכה לדורות מתקדמים יותר .

הוא הינו המחשב הראשון של החברה אשר זכה לעבוד על מעבדים של אינטל ,ניתן להפעיל בו את מערכת OS

למכירים אחרים אשר עובדים על מערכת ההפעלה הזו או אחרות ,הוא כולל מערכת ווינדוס של מיקרוסופט והוא

מיועד לשוק המקצועי הוא לשוק הפרטי .

תיקונו של המחשב הזה אמור להתבצע בידי טכנאי אפל מוסמך ובדרך כלל במעבדה אשר מתמחה בתיקון

מוצרים מסוג זה ,מדובר כאן במעבדות אשר עומדות בקשר ישיר עם חברת אפל וצוות מיומן ומקצועי אשר נמצא בצדו הטכני .

מאחר ומבנהו שונה ממחשב רגיל ,נדרשת הכשרה מיוחדת על מנת לטפל בו .

תקלות יכולות להיגרם ממספר גורמים וצריך לדעת כיצד לפתור אותם ,חשוב לדעת בעת רכישת המכשיר מקבלים

תעודת אחריות לשנה ,לכן רצוי להשתמש באותה אחריות במידת הצורך ולהימנע מהוצאות מיותרות ,אפשר לקבל

כמו כן הרחבה של האחריות ובכך להשתמש בה לתקופה ארוכה יותר .


אילו תיקונים מבצע טכנאי אפל?

כמו בכל מחשב ,גם מחשבים אלו זקוקים לטיפולים והוא מתחלק בעצם לשניים ,חלק אחד בחומרה וחלק אחד בתוכנה .

ניתן לראות מקרים של בעיות חומרה אשר מוכרים ,כמו מסך אשר חדל לעבוד ,או מקלדת שהתקלקלה ,כונן קשיח אשר נפגע ואיננו עובד ,אחד מכרטיסיו הפנימיים של המכשיר לא עובד או שהזיכרון התקלקל או שאיננו מספיק וצריך להרחיבו .

בכל אחד מהמקרים האלו או מקרה אחר יש לפנות אל טכנאי אפל על מנת שיפתור את הבעיה הזאת עבורכם .במקרים מסוימים הוא יוכל לפתור זאת בלי להחליף כל חלק ,אך ישנם מקרים בהם הוא יצטרך לפתוח את המחשב ולא תהיה לו ברירה אלא להחליף כמה רכיבים ,חשוב לוודא שהוא שם חלק מקורי וחדש .

ישנם מקרים של בעיות תוכנה ,כמו קריסת מערכת ההפעלה ,תוכנות מקצועיות אשר חדלו לעבוד ומקשות על המחשב לתפקד וכמו כן מקרים בהם התוכנות קיימות על המחשב פוגמות ביכולת העבודה שלו ,לכן ישנו צורך בפרמוט ולהתקין מערכת הפעלה מחדש. טכנאי אפל מקצועי ידע להעריך את הבעיה כבר בבדיקה הראשונית ולאחר מכן להסביר לכם את מה שנוצר ולהגיש עבורכם הצעת מחיר ,חשוב לבצע גיבויים לכל החומרים החשובים עבורכם אשר נמצאים על המחשב שלכם ,על מנת שתמנעו מ- שחזור קבצים .


מה ההבדל בין טכנאי מומחה לאפל לטכנאי מחשבים?

כאשר מדברים על מחשבי אפל ושאר המחשבים ,מדברים על תיקון שונה לגמרי ביחס לאחר ,המפרט הינו שונה ומחשב רגיל לא יוכל לתת את חלקיו למחשב אפל ,כמו גם התכונות והקבצים שונים לחלוטין .שניהם עוברים הכשרה שונה לגמרי ולכל אחד מהם ידעו ניסיון בתיקון המתבקש .חשוב לדעת שמחיר תיקון אפל איננו זול וזאת בעקבות חלקי הבלאי אשר נדרשים במידה וישנו צורך מובהק להחליפם ,הכל יחסי לפי מחירו של המחשב אשר נרכש ולפי סוג התקלה שנוצרה .


כיצד תבחרו טכנאי שמתקן מוצרי אפל?

במידה והחלפת החלקים נדרשת והמחשב אשר נרכש הינו יקר ,רצוי שלא לפספס את הסימנים ולבחון איש מקצוע על מנת שתוכלו לקבל תמורה מתאימה לכסף שלכם ,לא פעם כאשר אנו מנסים לסוך בעלויות התיקון ,אותו חיסון הופך ליקר יותר ביחס לזול אשר בחרנו להשקיע ,לכן ברגע שישנה תקלה חשוב לפתור אותם ולבצע תחזוקה שוטפת על מנת למזער נזקים ,במיוחד כאשר מדוברים במחשבי אפל ,אותה יכולת לבדוק אותו לפני שיתקלקל יכולה בעצם להביא להצלחה של איתור הבעיה כשהיא עדיין מזערית ובכך בעצם למנוע אותה .הרצון של כולנו הוא לשמר את המוצר שלנו לתקופה ארוכה בזכות בחירת מסך אשר מותאם למחשב שלנו וכמו כן חלקי חילוף מקוריים וחדשים ,ויתרה מכך וחשוב מכל בעל מקצוע בעל הסמכה מתאימה אשר יחזיר את המחשב למצבו המקורי והחדש .

 

על מנת לעבור למידע בנושא הבא יש ללחוץ כאן>>> שחזור מידע

דילוג לתוכן